Son zamanlarda illuminati masa oyununa rastladım ve tasvir ettiği her şey korkutucu. Gösterilen çoğu şey zaten oldu, bazıları yakın veya daha yakın gelecekte görünüyor.

Hâlâ geleceği tasvir edebilecek çok sayıda kart olmasına ve bazıları yeni teorilerimizin çoğuna korkutucu derecede yakın olsa da, üç kart gözüme çarptı – Plague of Demons, Mesih ve İlginç zamanlar.

Öyleyse, ileride ilginç zamanlara hazırlanın.

Bunu bilen ve/veya bu konu hakkında bilgisi olan var mı diye sorayım dedim.

Bence geçmiş olaylarla ve teorilerle daha fazla bağlantı kurmak gerekli, bunu yeterli zamanım olduğunda yapmayı planlıyorum, ama bence en azından kartlara bakmalısın, belki başka bir şey görebilirsin.

40 Comments

1. Mersin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 13:34:33

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 80

3. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 173

5. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 418

6. Kocaeli merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 05-07-2021 22:44:09

7. Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

8. Balıkesir dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 332

9. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 466

10. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

11. Niğde merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanki hayran edici, saolun 07-07-2021 10:40:41

12. Denizli dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , – 481

13. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. Sinop merkezden ben Emine. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-07-2021 11:05:57

15. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 427

16. Gaziantep merkezden ben . Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler 10-07-2021 16:55:28

17. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 145

18. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:33:51

19. Bingöl merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 16-07-2021 12:20:19

20. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 274

22. Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

23. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 08:48:41

24. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 24-07-2021 02:07:37

25. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler , gaye – 52

26. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 268

27. Karabük dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 154

28. Karaman dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . Slm siteniz ciddiyim çok iyi, saolun , ahmet – 138

29. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten iyi, tebrikler , doruk – 198

30. Eskişehir merkezden ben memo. Selam paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım 28-07-2021 15:04:29

31. Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

32. Kırşehir dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . Selam herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun , gaye – 272

33. Kastamonu dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ali – 226

34. Çorum dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım , emin – 5

35. Kars merkezden ben banu. Merhabalar siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-08-2021 19:34:53

36. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 26-08-2021 08:46:55

37. Bu konu : ” İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 172

38. Konya dan kimler var. İlluminati oyunu – İblis istilası ve Mesih için hazırlanın. . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , banu – 215

39. Kilis merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-09-2021 02:22:50

Write A Comment