İşte bu sanatçı Sevdaliza’nın “Human” adlı şarkısının klibi: https://youtu.be/9t7SclAXoQw

YouTube sayfasının banner’ı, sağ gözü kararmış yüzünün yakın çekimini gösteriyor.

Onun wiki’sini okuyun: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sevdaliza

Biyografisi hem tuhaf hem de belirsiz. İran-Hollanda kökenli, aileden veya ebeveynlerden söz edilmiyor. Ulusal basketbol ligine katılmak için 16 yaşında evinden ayrılıyor mu? Daha sonra bir MA aldım, tamam, 5 dil konuşuyor?

Tüm bunlar gerçekten bakımlı, şartlandırılmış ve şimdi Illuminati’nin görsel ve müzikal bir temsili olan biri gibi görünüyor. Belki kendisi bir süreliğine eğiticiydi ya da “ünlü” bir müzisyen olmanın mükemmel bir cover olacağı başka bir sinsi işi var.

Tl; Dr: çok garip bir muaisyen Sembol ağırlıklı görsellerle karşılaştım ve hatta biyografi sunma bile İlluminati ile bağlantılı görünüyor.

Author

110 Comments

1. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-08-2020 22:09:44

2. Merhaba web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2020 08:54:54

4. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

6. Afyon merkezden ben Emine. Selam siten valla dikkat çekici, sağolun 24-08-2020 05:39:38

7. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-08-2020 00:13:00

8. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:53:38

9. Bartın merkezden ben ziya. Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun 28-08-2020 04:54:11

10. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Yalova merkezden ben doruk. Slm sayfan inan ki güzel, teşekkürler 09-09-2020 01:10:32

12. Merhabalar web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım

13. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 13:02:46

14. Osmaniye merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım 29-09-2020 01:07:36

15. Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 17:06:10

16. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

17. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-10-2020 12:37:42

19. Kayseri dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 30

20. Samsun dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 316

21. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun 14-11-2020 02:25:56

22. Kırıkkale dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 159

23. İzmir dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 259

24. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 13

25. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:53:35

26. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 388

27. Kars dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 191

28. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 06-12-2020 14:13:55

29. Bilecik merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, sağolun 07-12-2020 02:31:17

30. Erzurum dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 297

31. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 44

32. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

33. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Gürbüz Reply

Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım

35. Sakarya merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 04:59:56

36. Kilis merkezden ben ziya. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-12-2020 20:25:11

37. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 16

38. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 186

39. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , gaye – 79

40. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, face de paylaştım 11-01-2021 21:59:51

41. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 12-01-2021 00:03:59

42. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 94

43. Amasya merkezden ben Emine. Slm sayfan süper ötesi çok güzel, saolun 18-01-2021 15:17:25

44. Erzincan dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 203

45. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler , Emine – 225

46. Karabük merkezden ben emin. Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-01-2021 07:03:47

47. Rize dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 318

48. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 485

49. Bayburt dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 58

50. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 185

51. Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-02-2021 18:49:41

52. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 313

53. Sakarya merkezden ben emin. Selam sayfan vallaha çok güzel, face de paylaştım 10-02-2021 20:59:33

54. Sivas dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 382

55. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

56. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 19:56:46

57. Ardahan dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 385

58. Sakarya dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 407

59. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 465

60. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

61. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-03-2021 21:12:25

62. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

63. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

64. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 279

65. Konya dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhabalar web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 412

66. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan inanki dikkat çekici, şukuladım 26-03-2021 14:29:48

67. Balıkesir dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 463

68. Burdur dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhabalar web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 225

69. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım 13-04-2021 21:38:16

70. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 404

71. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 247

72. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 130

74. Kırklareli dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun , ahmet – 481

75. Hakkari merkezden ben . Merhaba sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 06-05-2021 19:35:36

76. Mardin dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selam siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 70

77. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden iyi, teşekkürler , ali – 342

78. Kars dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 133

79. Elazığ dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, tebrikler , Emine – 179

80. Düzce dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 93

81. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

82. Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-06-2021 05:09:19

83. Karabük merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-06-2021 11:52:44

84. Artvin merkezden ben hatice. Selam siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 10-06-2021 21:45:53

85. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 210

86. Artvin merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, şukuladım 23-06-2021 06:05:28

87. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, teşekkürler , hatice – 410

88. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

89. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

90. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, tebrikler 04-07-2021 14:48:52

91. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 04-07-2021 20:29:13

92. Kırşehir dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 311

93. Sinop merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 16:44:59

94. Mardin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 04:11:24

95. Düzce dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 25

96. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, saolun , Emine – 243

97. Bursa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 17-07-2021 16:32:23

98. Muş dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 295

99. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 47

100. Şırnak dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 375

101. Hatay merkezden ben ali. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 24-07-2021 13:48:07

102. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

103. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 403

104. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 189

105. Ardahan dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 57

106. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , – 412

107. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link