Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor.

İşte bu sanatçı Sevdaliza’nın “Human” adlı şarkısının klibi: https://youtu.be/9t7SclAXoQw

YouTube sayfasının banner’ı, sağ gözü kararmış yüzünün yakın çekimini gösteriyor.

Onun wiki’sini okuyun: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sevdaliza

Biyografisi hem tuhaf hem de belirsiz. İran-Hollanda kökenli, aileden veya ebeveynlerden söz edilmiyor. Ulusal basketbol ligine katılmak için 16 yaşında evinden ayrılıyor mu? Daha sonra bir MA aldım, tamam, 5 dil konuşuyor?

Tüm bunlar gerçekten bakımlı, şartlandırılmış ve şimdi Illuminati’nin görsel ve müzikal bir temsili olan biri gibi görünüyor. Belki kendisi bir süreliğine eğiticiydi ya da “ünlü” bir müzisyen olmanın mükemmel bir cover olacağı başka bir sinsi işi var.

Tl; Dr: çok garip bir muaisyen Sembol ağırlıklı görsellerle karşılaştım ve hatta biyografi sunma bile İlluminati ile bağlantılı görünüyor.

“Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor.” üzerine 59 yorum

1. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-08-2020 22:09:44

2. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2020 08:54:54

3. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-08-2020 00:13:00

4. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:53:38

5. Osmaniye merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım 29-09-2020 01:07:36

6. Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 17:06:10

7. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-10-2020 12:37:42

8. Kayseri dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 30

9. Samsun dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 316

10. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun 14-11-2020 02:25:56

11. Kırıkkale dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 159

12. İzmir dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 259

13. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 13

14. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:53:35

15. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 388

16. Kars dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 191

17. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 06-12-2020 14:13:55

18. Erzurum dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 297

19. Bingöl dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 44

20. Kilis merkezden ben ziya. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-12-2020 20:25:11

21. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 16

22. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 186

23. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , gaye – 79

24. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, face de paylaştım 11-01-2021 21:59:51

25. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 12-01-2021 00:03:59

26. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 94

27. Erzincan dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 203

28. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler , Emine – 225

29. Karabük merkezden ben emin. Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-01-2021 07:03:47

30. Rize dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Mrb paylaşım ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 318

31. Düzce dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 485

32. Bayburt dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 58

33. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 185

34. Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-02-2021 18:49:41

35. Bu konu : ” Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 313

36. Sivas dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 382

37. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 19:56:46

38. Ardahan dan kimler var. Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor. . Slm paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 385

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link