Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor.

İşte bu sanatçı Sevdaliza’nın “Human” adlı şarkısının klibi: https://youtu.be/9t7SclAXoQw

YouTube sayfasının banner’ı, sağ gözü kararmış yüzünün yakın çekimini gösteriyor.

Onun wiki’sini okuyun: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sevdaliza

Biyografisi hem tuhaf hem de belirsiz. İran-Hollanda kökenli, aileden veya ebeveynlerden söz edilmiyor. Ulusal basketbol ligine katılmak için 16 yaşında evinden ayrılıyor mu? Daha sonra bir MA aldım, tamam, 5 dil konuşuyor?

Tüm bunlar gerçekten bakımlı, şartlandırılmış ve şimdi Illuminati’nin görsel ve müzikal bir temsili olan biri gibi görünüyor. Belki kendisi bir süreliğine eğiticiydi ya da “ünlü” bir müzisyen olmanın mükemmel bir cover olacağı başka bir sinsi işi var.

Tl; Dr: çok garip bir muaisyen Sembol ağırlıklı görsellerle karşılaştım ve hatta biyografi sunma bile İlluminati ile bağlantılı görünüyor.

“Illuminati Sanatçısı? Sevdaliza’nın müziği ve videoları ağır illuminati / şeytani sembolizm sergiliyor ve biyografisi işe alınmış biri, anonim bir aile ve geçmiş gibi okuyor.” üzerine 20 yorum

1. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-08-2020 22:09:44

2. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2020 08:54:54

3. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 25-08-2020 00:13:00

4. Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:53:38

5. Osmaniye merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım 29-09-2020 01:07:36

6. Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 17:06:10

7. Kastamonu merkezden ben ali. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-10-2020 12:37:42

Yorum yapın