Kategoriler
Genel

Illuminati veya bunun gibi bir organizasyonun tek bir dünya hükümeti değil, küresel bir pedofil halka olduğuna inanıyorum ve Epstein bunun bir kısmını kontrol etti, bu yüzden konuşmadan önce çıkarılması gerekti

Bütün Epstein “intihar” ından beri bir süredir bunu düşünüyorum ve başkaları teorisinin ve kanıtlarının incelenmesinden sonra, illuminati’nin veya benzer bir grubun hepimizin yönlendirdiği tek bir dünya hükümeti olmadığına inanmaya başladım. inan ama onun yerine dünyanın en güçlü insanları tarafından işletilen pedofil bir halka elbette bir kişi tüm yüzüğü çalıştıramazdı, bu yüzden Epstein’ın geldiği yer bu kadar büyük bir yüzüğün parçalara bölünmesi ve Epstein’ın bu parçalardan birini kontrol etmesi ve sonrasında daha sonra yakalandığı ve konuşmakla tehdit ettiği için, bunun temelini, dünyada çok fazla pedofil halka olması ve en büyük ve en güçlü olanlardan bazılarının birbirleriyle bir şekilde bağlantısı olması. Tüm dünya hükümeti teorisinin ortaya çıkması durumunda maruz kalacak insanlar tarafından herhangi bir müdahale olmadan var olmasına izin verilmesinin garip olduğunu düşünüyorum, bu bana tek dünya hükümeti illuminatisinin insanlar daha az olduğu için gerçek amaç için iyi bir kapak olduğunu gösteriyor inanması muhtemeldir. Bununla ilgili düşüncelerin neler?

“Illuminati veya bunun gibi bir organizasyonun tek bir dünya hükümeti değil, küresel bir pedofil halka olduğuna inanıyorum ve Epstein bunun bir kısmını kontrol etti, bu yüzden konuşmadan önce çıkarılması gerekti” için 7 yanıt

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 07:12:33

Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 28-06-2020 10:15:35

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 29-06-2020 04:37:45

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun 02-07-2020 08:26:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir