Bu sabah, İlluminati’ye katılabileceğim ve “dünyaya yardım edebileceğim” konusunda çiçekli bir nesir içeren bir 0 karma posterinden gelen bir mesajla uyandım. Redditor, 0 karma ile bir yaşından küçüktü. Eğlenceli ama tuhaf olduğunu düşündüm. Çoğu zaman bu hesapta r/comspiracy yazıları yazıyor ve okuyorum. Başkalarının böyle bir mesaj alıp almadığını bilmek isterim.

39 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

2. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, tebrikler

3. Tokat merkezden ben banu. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 05-07-2021 09:04:40

4. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 05-07-2021 09:16:27

5. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 379

6. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 312

7. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 4

8. Trabzon dan kimler var. İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 399

9. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım

10. Adana dan kimler var. İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? . Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 44

11. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 138

12. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 61

13. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 46

14. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 23:34:14

15. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Slm siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 248

16. Selam paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım

17. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler

18. Kütahya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 20:51:59

19. Erzincan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-07-2021 22:17:39

20. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 343

21. Muğla merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 04:52:08

22. Çankırı dan kimler var. İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? . Merhabalar paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım , banu – 343

23. Slm sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım

25. Yozgat merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 19-08-2021 17:12:33

26. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 234

27. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım

28. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 19:40:34

29. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 368

30. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

31. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

32. Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 428

33. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-09-2021 16:41:03

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İlluminati’ye katılmak için başka PM’si olan var mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 160

35. Niğde merkezden ben Aylin. Slm siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 26-09-2021 15:25:52

Write A Comment