İltica, psikiyatrik cerrahi ve psikotrop ilaçların barbarca ve yasadışı doğasının bir zamanlar her sözde özgür toplumda evrensel olarak nasıl kabul edildiğini öğrenin.

İçinde bu röportaj Dr. Mercola ile birlikte, Dr. Peter Breggin’in iltica, psikiyatrik cerrahi ve psikotrop ilaçların barbarca ve anti-bilimsel doğasını kamuya açıklayan ilk doktor olduğunu öğrendik.

Hikayesi, dünyanın gerçekte nasıl çalıştığına dair birçok gerçeği ortaya koyuyor. Kuruluş uzmanlarının her zaman çıkar çatışması olmasının nedenlerini ortaya koymaktadır. Kuruluş anlatısına uymayanlara verilecek ceza türlerini ortaya koymaktadır. Böylesi bir anti-bireyciliğin “özgürler ülkesinde” ve diğer varsayımsal olarak özgür toplumlarda evrensel olarak kabul edildiğini ortaya çıkarır.

Özgürlüğün ve cesur sağlam bireyin yurdu olduğu varsayılan Amerika’da bile psikiyatrik cerrahi 1970’lerin başlarında uygulanıyordu ve psikotrop ilaçlar bugün her zamankinden çok daha yaygın.

“İltica, psikiyatrik cerrahi ve psikotrop ilaçların barbarca ve yasadışı doğasının bir zamanlar her sözde özgür toplumda evrensel olarak nasıl kabul edildiğini öğrenin.” üzerine 10 yorum

1. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-10-2020 01:19:50

2. Trabzon merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:25:52

3. Giresun dan kimler var. İltica, psikiyatrik cerrahi ve psikotrop ilaçların barbarca ve yasadışı doğasının bir zamanlar her sözde özgür toplumda evrensel olarak nasıl kabul edildiğini öğrenin. . Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 154

4. Karaman merkezden ben Hasan. Slm web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 22-10-2020 05:37:10

5. Bu konu : ” İltica, psikiyatrik cerrahi ve psikotrop ilaçların barbarca ve yasadışı doğasının bir zamanlar her sözde özgür toplumda evrensel olarak nasıl kabul edildiğini öğrenin. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 96

Yorum yapın