Unvanımı destekleyecek tek bir destekleyici kanıt bile yok.

Sadece hepsi tek bir noktada birleşen çok sayıda ikinci derece kanıt var: dünya ekonomisinin çeşitli yönlerden bozulması.

Eğer size ve ekibinize bunu yapmak için 1 milyon dolar ödeyecekseniz … DÜNYAYI SIKINIZ, mürettebatınızla içki içip sigara içip bir yarrak kursuna gideceksiniz ve bu pisliği işiniz bittiğinde yapacaksınız. ne yapman için para aldın, işin. Tam hız ileri, çarpma hızı! Yarrr.

Dünya günde 9,6 milyar dolarlık bir kayıp yaşıyor.

Google haritalarında gördüğünüz bokun altında bir olay haritası var, 2021’de bu ZOR DELİL olarak kabul ediliyor.

… et_from_BC tarafından gönderildi
[comments]

Author

8 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bayburt dan kimler var. [IMO] Süveyş Kanalı Bloğu – tasarım gereği . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , mehmet – 130

3. Bolu dan kimler var. [IMO] Süveyş Kanalı Bloğu – tasarım gereği . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , doruk – 194

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” [IMO] Süveyş Kanalı Bloğu – tasarım gereği ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 294

5. Konya dan kimler var. [IMO] Süveyş Kanalı Bloğu – tasarım gereği . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 374

6. Artvin merkezden ben ziya. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun 16-04-2021 20:36:59

7. Bu konu : ” [IMO] Süveyş Kanalı Bloğu – tasarım gereği ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, sağolun , ziya – 113

8. Niğde dan kimler var. [IMO] Süveyş Kanalı Bloğu – tasarım gereği . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, saolun , Hasan – 13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link