Oxford Üniversitesi ve Imperial College London tarafından Birleşik Krallık Hükümeti için hazırlanan bir rapor, tüm havaalanlarının kapatılacağını, sığır ve kuzu eti yemenin yasa dışı hale getirileceğini ve yasal taahhütlerini yerine getirmek için yeni binaların inşasına izin verilmeyeceğini ortaya koyuyor. 2050 yılına kadar sıfır emisyon

Raporda, Heathrow, Glasgow ve Belfast havalimanları hariç tüm havalimanlarının 2020 ile 2029 yılları arasında kapatılması gerektiği ve ancak havalimanına gidiş-dönüş transferlerinin demiryolu ile yapılması şartıyla açık kalabileceği belirtiliyor.

Kalan tüm havaalanları, 2050 yılına kadar yasal sıfır emisyon taahhüdünü yerine getirmek için 2030 ve 2049 arasında kapatılmalı, Birleşik Krallık’taki her vatandaş önemli bir süre için “uçak kullanmayı bırakmalıdır”.

Buna ek olarak rapor, İklim Değişikliği Yasası’na uymak için halkın, enerji kaynağına bakılmaksızın emisyonlara neden olan herhangi bir şeyi yapmayı bırakmasının gerekeceğini belirtiyor. Rapora göre bu, halkın bir daha asla sığır veya kuzu eti yememesini gerektirecek.

Bunu yapmak için ulusal sığır ve kuzu eti tüketimi 2020 ile 2029 arasında %50 oranında düşecek. Ardından 2030 ile 2049 arasında sığır ve kuzu eti “aşamalı olarak kaldırılacak”….

makalenin tamamını oku

65 Comments

1. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 125

2. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 401

3. Kırklareli dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 108

4. Ardahan merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 10-07-2021 00:07:34

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşım valla iyi, face de paylaştım

7. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 131

9. Antalya dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 238

10. Bitlis dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Slm paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım , Hasan – 409

11. Ağrı dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 50

12. Bilecik dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 413

13. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar web siten valla güzel, tebrikler 10-07-2021 00:27:52

14. selamun aleyküm paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 217

16. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 02:14:17

17. Sivas merkezden ben hatice. Mrb paylaşım harbiden mükemmel, şukuladım 12-07-2021 20:42:55

18. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun , – 233

19. Sivas merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 14-07-2021 06:14:12

20. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-07-2021 10:47:39

21. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 491

22. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun , banu – 139

23. Siirt dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Slm sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 364

24. Konya dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 337

25. Kars dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 283

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 281

27. Kastamonu merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-07-2021 09:38:30

28. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Selam web sitesi yeminle çok iyi, saolun , elif yılmaz – 207

29. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun

30. Bitlis dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 30

31. Merhaba herkese paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 185

33. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 304

35. Düzce merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 04-08-2021 15:28:00

36. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 198

37. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

38. Kırklareli merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, şukuladım 05-08-2021 14:04:30

39. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

40. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

41. Kırşehir dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 10

42. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım 09-08-2021 19:35:07

43. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 17:41:21

44. Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 10-08-2021 17:41:24

45. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 118

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 300

47. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 57

48. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

49. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler

50. Sinop merkezden ben memo. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-08-2021 17:41:32

51. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

52. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun 12-08-2021 18:47:08

53. Merhaba bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım

54. Denizli dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 67

55. Hakkari dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, şukuladım , Hasan – 229

56. Batman dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, sağolun , mehmet – 228

57. Bu konu : ” Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler , mehmet – 491

58. Bitlis merkezden ben . Merhabalar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:29:34

59. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım

60. Çanakkale dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 394

61. Adıyaman dan kimler var. Imperial College London tarafından yazılan 2019 ‘Mutlak Sıfır’ raporunu okumalısınız – bir kez okuduktan sonra, . Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 172

62. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

63. Muş merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2021 20:56:50

Write A Comment