normalde, ilginç olabileceğini düşündüğüm hikayeleri farenin orta kısmına tıklarım ve sonra onları temizlemek için geri dönerim (normalde bir youtube videosu ve yorumları okurum).

sanırım bu videoyu buldum: https://www.youtube.com/watch?v=j800SVeiS5I Bu altforumdaki bir gönderide. Daha önce aynı bağlantıya rastlayan biri olup olmadığını merak ediyordum. belki birkaç gün önce.

Windows bilgisayarımı yeniden başlatmak istediğine karar verdi ve tüm sekmemi kaybettim (normalde sekmeleri yeniden aç gibi bir şey söylüyor, ancak bu sefer değil).

Teşekkürler!

gönderen … freaknastyxphd
[comments]

Author

21 Comments

1. Erzurum dan kimler var. IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum . Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 47

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, sağolun , elif yılmaz – 211

3. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. Uşak dan kimler var. IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum . Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, saolun , Aylin – 12

5. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum . selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 101

6. Bu konu : ” IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum ” çok güzel. Slm sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 146

7. Bayburt merkezden ben emin. Selamlar paylaşım ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-03-2021 22:58:54

8. Edirne merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-03-2021 22:59:21

9. Bu konu : ” IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 112

10. Slm paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım

11. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 12-03-2021 23:03:30

12. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım 12-03-2021 23:05:08

13. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Merhaba paylaşımınız vallaha mükemmel, tebrikler

16. Bu konu : ” IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 335

17. Burdur merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:26:36

18. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 16-03-2021 21:16:43

19. Malatya merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 12:16:19

20. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

21. Bu konu : ” IN-SHADOW başlıklı videoyu içeren bir gönderi arıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun , – 152

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link