İnançsız Birinden Q Anon Savunmasında

İnançlı olmadığımı rahatça kabul edeceğim. Plana güvenmiyorum. Gösterinin tadını çıkarmıyorum.

Bence hükümet ve “seçkinler” ikisi de yozlaşmış ve değişeceklerini sanmıyorum. Umarım yanılıyorum. Umarım Q Anon takipçileri haklıdır. Gerçekten. Umarım büyük büst köşede.

Bununla birlikte, Q Anon gerçekten iyi bir şey yapıyor. Komplo masasına, özellikle insan kaçakçılığı ve bozuk elitlerin önünde normlar getiriyorlar. Burada bahsettiğimiz bazı şeyleri duymuş anaakım medyaya bayılmış sıradan arkadaşlarım var. Ayak parmaklarını suya daldırıyorlar. Q Anon yüzünden onlarla diğer konular hakkında konuşmam daha kolay.

Ellen Degeneres veya başka bir ünlünün Twitter Feed’i (kuşkusuz rahatsız edici) üzerine takıntı yaparak başlayabilirler, ancak burada daha derin bilgi kuyusu ile sonuçlanabilirler.

Bunun için Q Anon’a minnettarım. Fırtınanın yaklaştığını düşünmüyorum, ama yapman doğru.

“İnançsız Birinden Q Anon Savunmasında” üzerine 24 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Emine. Mrb sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 05:00:19

2. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, saolun 23-07-2020 18:54:59

3. İstanbul merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 27-07-2020 18:08:58

4. Antalya merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-08-2020 08:34:55

5. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese sayfa harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 19:07:27

6. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:23:55

Yorum yapın