Bu hakemli makale, sonuçları bakımından ŞAŞIRTICI.

Hangi test protokollerinin yayınlandığına ve yaygın olarak kullanıma sunulacağına ilişkin karar, doğrudan Eurosurveillance’ın elindedir. Corman-Drosten makalesinde görünen hataları tanıma kararı, ileriye dönük insan maliyetini ve ıstırabı büyük ölçüde en aza indirme yararına sahiptir.

Bu belgeyi geri çekmek Avrupa gözetiminin yararına değil mi? Bizim sonucumuz açık. Burada açıklanan muazzam PCR protokolü tasarım kusurları ve hataları karşısında şu sonuca varıyoruz: Bilimsel bütünlük ve sorumluluk çerçevesinde çok fazla seçenek kalmadı.

PCR testinin mucidi Kary Mullis, açıkça cihazının bir teşhis aracı olarak KULLANILMAMASI gerektiğini söyledi, ancak yine de bu gerçek hurda bilim yüzünden gezegeni altüst ettik.

Utanç.

Homo sapiens ŞİMDİ uyanmalı.

Author

101 Comments

1. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 11

2. Muş merkezden ben emin. Mrb sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım 30-11-2020 21:54:37

3. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

5. Slm paylaşımın cidden hayran edici, teşekkürler

6. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , mehmet – 245

7. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 407

8. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 146

10. Amasya dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 294

11. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 284

12. Siirt dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , – 402

13. Zonguldak dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , memo – 10

14. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 244

15. Selamlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

16. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler

17. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

18. selamun aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 13-12-2020 02:23:27

20. Samsun merkezden ben banu. Selam web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 13-12-2020 02:32:10

21. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-12-2020 02:45:22

22. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-12-2020 13:38:11

23. Kırşehir dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Mrb paylaşım yeminle iyi, teşekkürler , Hasan – 321

24. Isparta dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , banu – 87

25. Çorum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, şukuladım 15-12-2020 23:16:47

26. Uşak merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, teşekkürler 16-12-2020 01:41:00

27. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, teraziye tıkladım

28. Yozgat dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 314

29. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 181

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 330

31. Kırıkkale merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 21-12-2020 10:18:34

32. Osmaniye merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-12-2020 20:17:38

33. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 131

34. Mardin merkezden ben ali. Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-12-2020 16:51:52

35. Niğde merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, sağolun 26-12-2020 20:40:49

36. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , memo – 116

37. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Kars merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-12-2020 17:06:53

39. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 97

40. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selamlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 48

42. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , ali – 191

43. Karaman merkezden ben memo. Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun 11-01-2021 18:18:48

44. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 19:19:30

45. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, saolun , Hasan – 440

46. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-01-2021 00:53:03

47. Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

48. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 438

49. Van dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 389

50. Gümüşhane dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 406

51. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 266

52. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 334

53. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, saolun , Hasan – 103

54. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Tokat dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 302

56. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 20

57. Tekirdağ merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-01-2021 15:39:08

58. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

59. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler

60. Kilis merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 31-01-2021 20:47:37

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle mükemmel, sağolun , Gürbüz – 70

62. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 157

63. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , doruk – 499

64. Gaziantep dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 142

65. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 72

66. Karaman dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 479

67. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 476

68. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 151

69. Manisa dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 262

70. Çanakkale merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-02-2021 20:36:13

71. Aksaray dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selam web siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 344

72. Trabzon merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 18:48:15

73. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun , hatice – 184

74. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

75. Ordu merkezden ben emin. Selam paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım 24-02-2021 19:54:52

76. Sivas dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 494

77. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

78. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 16:24:57

79. Konya merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 10:55:51

80. Antalya merkezden ben ali. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım 05-03-2021 14:00:51

81. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler

82. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 40

83. Gaziantep merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler 14-03-2021 04:36:58

84. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 270

85. Ağrı dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Merhabalar siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 58

86. Samsun dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 348

87. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 232

88. Trabzon dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , memo – 75

89. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

90. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

91. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 153

92. Muğla merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-04-2021 09:59:01

93. Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 19-04-2021 07:34:15

94. Konya dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , mehmet – 117

95. Kars dan kimler var. İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” . Merhaba herkese paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım , – 134

96. Edirne merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-05-2021 03:38:26

97. Bu konu : ” İnanılmaz: “SARS-CoV-2’yi tanımlamak için test protokolünü yeniden incelememiz ışığında, COVID PCR testini YARARSIZ hale getiren hatalar ve doğal yanlışlıklar ile ilgili tespit ettik.” ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, tebrikler , banu – 182

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link