İnanmana ihtiyacımız var

https://www.youtube.com/watch?v=y7oUWqoKXVc

Özellikle zaman belirteçlerinde, kelimelere ve resimdeki görüntülere göre dikkat çekici kodlar.

Zihin kontrolünü ve sihirli varlıkları anlıyorsanız, lütfen bize söylenenlere karşı bir mücadelede yardım edin.

İnsanı alt etmek nadiren iyidir.

Çok fazla kod, çok fazla ipucu.

Roma tanrısı Mars ve gezegenin yüzlerce yıldır bir silah anagramı haline gelmesi gibi.

Jüpiter kurtaran hiop.

Satürn bir tür “davetsiz misafir” veya “n’Judalar” haline geliyor.

Alister crowley ve 4 ya da yürüyüş.

Hüzünlü dünya.

Öngörücü programlama? Bilgi rutinleri

… IamTwaxx tarafından gönderildi
[comments]

“İnanmana ihtiyacımız var” üzerine 14 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 16:02:54

2. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 11:19:10

3. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:01:29

4. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler 10-10-2020 17:28:25

5. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 18:32:48

6. Muğla dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Slm web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 22

7. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 174

8. Karabük dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , banu – 330

Yorum yapın