İnanmana ihtiyacımız var

https://www.youtube.com/watch?v=y7oUWqoKXVc

Özellikle zaman belirteçlerinde, kelimelere ve resimdeki görüntülere göre dikkat çekici kodlar.

Zihin kontrolünü ve sihirli varlıkları anlıyorsanız, lütfen bize söylenenlere karşı bir mücadelede yardım edin.

İnsanı alt etmek nadiren iyidir.

Çok fazla kod, çok fazla ipucu.

Roma tanrısı Mars ve gezegenin yüzlerce yıldır bir silah anagramı haline gelmesi gibi.

Jüpiter kurtaran hiop.

Satürn bir tür “davetsiz misafir” veya “n’Judalar” haline geliyor.

Alister crowley ve 4 ya da yürüyüş.

Hüzünlü dünya.

Öngörücü programlama? Bilgi rutinleri

… IamTwaxx tarafından gönderildi
[comments]

“İnanmana ihtiyacımız var” üzerine 49 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 16:02:54

2. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 11:19:10

3. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:01:29

4. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler 10-10-2020 17:28:25

5. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 18:32:48

6. Muğla dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Slm web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 22

7. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 174

8. Karabük dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , banu – 330

9. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 398

10. Karabük dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 397

11. İstanbul dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 328

12. Şanlıurfa dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 480

13. Hakkari merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:44:14

14. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, sağolun , hatice – 130

15. Balıkesir dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 332

16. Aksaray dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 470

17. Kırşehir dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 200

18. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 175

19. Mardin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:44:22

20. Bitlis dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 218

21. Bolu dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , hatice – 1

22. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım 20-01-2021 17:40:11

23. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-01-2021 03:47:03

24. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 406

25. Konya merkezden ben . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 24-01-2021 03:26:35

26. Bu konu : ” İnanmana ihtiyacımız var ” çok güzel. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 348

27. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, sağolun 28-01-2021 07:58:48

28. Erzincan merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-01-2021 03:25:47

29. Muğla dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 235

30. Nevşehir dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 380

31. Tunceli dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , – 53

32. Adıyaman dan kimler var. İnanmana ihtiyacımız var . Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, tebrikler , memo – 358

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link