Noel arifesinde covid ile temas kurdu, bir hafta önce o kişi sonuçlarını aldığında karantinaya alındı. Çarşamba günü test edildi, test negatif çıktı. Sağlık Bakanlığı az önce beni aradı ve beni soruşturma altında olan bir kişi olarak işaretlediklerini ve bir haftadır evde olmama rağmen eyaletten iki hafta daha evde kalma emri çıkardıklarını söyledi. Evimdeki herkesten uzak durmam gerektiğini söylediler ve yapamazsam beni geçici bir ikametgaha yerleştirebilirler. Bu çılgınlık. Pozitif kız arkadaşıma iki buçuk yaşındaki oğlundan her zaman bir buçuk metre uzak durmasını söylediler.

Semptomlarım var ve test sonuçlarının negatif olduğuna inanıyorum, doktor bile kabul etti. Orada o kadar çok boktan farklı bilgi var ki, temastan üç gün sonra bekleyin, temastan sonra 5-7 gün bekleyin, virüs semptomların ilk iki gününde sadece burun boşluğunda mevcut, viral düğüm her gün yukarı aşağı gidiyor ve virüs tespit edilemiyor lode düştü. Ne oluyor.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 387

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 274

3. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Bolu dan kimler var. İncelenen Kişi . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 436

5. Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, teşekkürler , – 419

6. Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

7. Şırnak dan kimler var. İncelenen Kişi . Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 175

8. Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. Slm siten vallaha güzel, şukuladım , ali – 197

9. Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 64

10. Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, sağolun , Emine – 320

11. Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-02-2021 15:07:00

12. Trabzon merkezden ben banu. Selam web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-03-2021 21:19:27

13. Adana merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım 12-03-2021 17:35:31

14. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, şukuladım

15. Bu konu : ” İncelenen Kişi ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 141

16. Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

17. Bartın dan kimler var. İncelenen Kişi . selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 135

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link