Kategoriler
Genel

İncil Öncesi Masallar: Hepimizde küçük bir eşcinsel beyaz yahudi var. Üç İkili Mon Sorunu

Bu eğlenceli adamlar sonsuza dek olduğu gibi yazıyorlardı, ama eşcinsel öncesi beyaz Yahudi hayatı ne olacak?

Benim dinimde, kürklü palmiye günleri ve tüylü palmiye günleri olmak üzere iki insan dönemi vardır.

Dünyadaki ilk yaşam, Phil McCrackin adlı eşcinsel bir yıldızlararası yer altı mantarıydı. Phil, erkeklerin soyu tükenmiş olan iki ayaklı kertenkeleleri Phil’i kızgın lezbo kertenkelelere yapıştırarak yetiştirdi. Phil lezbo kertenkelelerin lanet etmesi için bir adam yapmak için domuzları ve maymunları geçti. Teşekkürler Phil. Zarathustra kertenkelenin mantarlarını çaldı ve 3 ikili mono din başlattı.

Eşcinsel beyaz yahudi kurbanı propagandası, soykırımın eşcinsel beyaz yahudilere olduğu kadar doğrudur. Maymunlar kile sopa basmış gibi okula gidiyorlar. Bu, Google gibi proto Avrasya kelimesidir, bu da annenizi satmak ve çocuklarınızı bir kovaya hedeflemek anlamına gelir. Onları ve Reşit Olmayan Gates, Carter’ın Karaciğer Haplarının balıktan daha fazla kibirli böcek atmasını istiyor.

Only 4% of Animals Are Wild -> There are 100 million registered chemicals from environment

“İncil Öncesi Masallar: Hepimizde küçük bir eşcinsel beyaz yahudi var. Üç İkili Mon Sorunu” için 23 yanıt

Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-04-2020 14:49:19

Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun 17-04-2020 14:55:51

Diyarbakır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten cidden iyi, face de paylaştım 20-04-2020 09:45:33

Bingöl merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 20-04-2020 16:37:28

Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:53:11

Çanakkale merkezden ben ahmet. Slm web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 19:31:05

Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 09:00:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir