İncil’i öğretmiyorlar. Kiraz ondan bazı bölümleri seçer, yanlış yorumlar ve daha sonra gündemleri zorlamak için kullanır.

Hristiyan olduğunu iddia eden günümüz dinleri bir iştir ve tüm işletmeler gibi amaç, ürünlerini satın alanların pahasına olsa bile karı artırmaktır.

Beni bir ateist sanmayın, yine de, ben bir Hristiyanım, sadece gerçek en yükseklere inanıyorum, kralların kralına, Tanrı’ya ve ana akım din olan para makinesine değil.

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-12-2020 23:57:23

2. Muğla merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler 04-12-2020 04:14:11

3. Bu konu : ” İncil Teorileri ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, saolun , – 10

4. Eskişehir dan kimler var. İncil Teorileri . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , – 301

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İncil Teorileri ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 234

6. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-12-2020 13:53:52

7. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler

9. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Artvin dan kimler var. İncil Teorileri . Slm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 290

11. Bu konu : ” İncil Teorileri ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 454

12. Bu konu : ” İncil Teorileri ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 106

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İncil Teorileri ” çok güzel. Selam siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 119

14. Bitlis dan kimler var. İncil Teorileri . Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler , hatice – 169

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İncil Teorileri ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 457

16. Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

17. Kırklareli dan kimler var. İncil Teorileri . Merhaba bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım , ziya – 154

18. Siirt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 19:27:23

19. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

20. Çorum dan kimler var. İncil Teorileri . Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, saolun , – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link