Deccal’e, sonra da zamanın sonunda gelen İsa’ya inandığınızı ve “onların” bu dünyayı birincinin gelişine hazırlamaya çalıştıklarını düşündüğünüzü varsayıyorum. Ben onların yerinde olsaydım, bunu daha fazla insanın yanlış Mesih’e düşmesini sağlamak için yapardım, bu yüzden yapacakları şey bu olabilir: Tıpkı gerçek gibi davranan, onun Mesih ve Tanrı olduğunu iddia eden sahte bir Deccal yapardım. , o zaman gerçek Deccal gelirdi. İnsanlar kehanetlerden ikincisinin gerçek İsa/Mesih olduğunu biliyorlar, bu yüzden gerçek Deccal’e düşmeleri pek olası değil, bu yüzden ilkini sahte yapacaklar, bu yüzden insanlar ikincisini onun olduğunu düşünerek takip edecekler. Mesih, aslında Deccal olduğunda

Author

34 Comments

1. Şırnak dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 282

2. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2021 23:04:18

3. Siirt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-07-2021 23:05:51

4. Muğla dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 71

5. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

6. Burdur dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 21

7. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

8. Nevşehir merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler 10-07-2021 01:46:12

9. Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 161

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 264

11. Erzincan merkezden ben doruk. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 03:40:38

12. Amasya merkezden ben memo. Selamlar siteniz harbiden iyi, şukuladım 13-07-2021 04:54:27

13. Kırklareli merkezden ben emin. Slm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-07-2021 21:52:14

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 197

15. Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , – 291

16. Hakkari dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 220

17. Gürbüz Reply

Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler

18. Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 9

19. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

20. Yozgat dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 221

21. Bartın dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 338

22. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun

23. Bolu dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Merhaba web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 207

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Selam paylaşımın valla mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 303

25. selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Sinop dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . Mrb sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 302

27. Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 445

28. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

29. Kars dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, teşekkürler , banu – 290

30. Bu konu : ” İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 37

31. Ordu dan kimler var. İncil’deki bir komplo teorisi (daha ilgili bazı alt yazılar olduğunu biliyorum) . selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 146

32. Samsun merkezden ben emin. Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-09-2021 23:02:05

Write A Comment