Washington ile, örneğin, halkını Set’in tiranlığından kurtaran Horus arasında, Washington’un henüz resmen tanrılaştırılmamış olması dışında çok az fark var. Kurucu babalarımız (tartışmalı olarak) okültistlerdi ANCAK ulusumuz İncil değerleri ve ilkeleri üzerine kuruldu. Nüfusun çoğunluğu büyük oranda Hıristiyandı. Yerliler bile Washington’un, Ulu Ruh

Amerikan tarihi hakkında bildiklerinizi ve onu nasıl öğrendiğinizi alın ve gidin ve İncil’i okuyun. Herhangi bir benzerlik fark ettiniz mi? Musa ve Harun, İsraillileri esaretten kurtardılar ve Yeşu onları fethetmeye götürdü, tıpkı Kurucu Babaların Amerika’yı İngiliz baskısından kurtarması, Amerikalılara kanunlarını vermesi ve Batı’ya doğru yola çıkması gibi. ABD Anayasası ile Levililer Kitabının, ayrıntılı olarak farklılık gösterse de, işlevsel olarak aynı şey olduğunu, ülkenin kanunlarını düzenleyen belgelerin olduğunu fark ettiniz mi? İncil, Amerikan tarihi üzerine hafızadan yazılmış bir lise makalesine çok benziyor.

Author

18 Comments

1. Ardahan merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-01-2021 01:41:05

2. Yalova dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 337

3. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun

4. Konya dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 162

5. Hakkari dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ziya – 469

6. Muş dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . selamun aleyküm web siten harbiden güzel, şukuladım , emin – 367

7. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım 08-02-2021 21:47:56

8. Afyon dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . Selam web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , Hasan – 258

9. Edirne dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 176

10. Bu konu : ” (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 105

11. Bolu dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, tebrikler , hatice – 15

12. Selam herkese paylaşım inanki çok iyi, şukuladım

13. Tunceli merkezden ben emin. Selam web siten inan ki hayran edici, tebrikler 21-03-2021 10:37:45

14. Tekirdağ dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 371

15. Erzincan dan kimler var. (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … . merhaba arkadaşlar web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , banu – 74

16. Bu konu : ” (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , ahmet – 335

17. Bu konu : ” (İncil’den Amerika’ya) Amerika Tanrıları ülkesi mi yoksa şeytanlar ülkesi mi? İkisi de olabilir … ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, face de paylaştım , ahmet – 436

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link