Beni dinleyin, Alex Jones’tan nefret ediyorsanız, boktan bir şey istemiyorum. Ondan nefret edersen, ondan nefret edersin ve bu senin hakkın.

Uygulamanın geçtiğimiz yıllarda Apple’ın uygulama pazarından çekildiğinin ve Google Play Store’un en azından 2020’nin başına kadar uygulamayı sürdürdüğünün farkındayım.

Yine de yaz boyunca tuhaf bir şey oldu. Ağustos ayının başında yeni bir android telefon aldım ve AJ ve ekibinin geri kalanının hevesli bir dinleyicisi olduğum için doğal olarak uygulamayı indirmek istedim. Google Play Store’dan çekildiğinden beri, infowars web sitelerinde indirilebilir hale getirdi. Tek yapmanız gereken, telefonunuzun ayarlarından bilinmeyen kaynaklar için indirmeleri etkinleştirmek ve indirmek için siteye gitmekti. Bu telefonu aldıktan sonra, tam da bunu yaptım. Daha önce yaptığım gibi, kolaylıkla indirdim. Dikkat et, bu sadece ağustos ayındaydı.

Daha dün yeni bir android aldım ve uygulamayı tekrar almak için infowars sitesine gittim. Oraya vardığımda, sitenin hiçbir yerinde uygulamadan hiçbir iz yoktu, siteyi bile arayamadınız. Sadece puf, gitti!

Ancak … yan menüde hala ‘uygulamamızı indir’ yazan bir düğme var. Üzerine tıkladığınızda, sizi yalnızca Apple cihazları için uygulamayı nasıl edineceğiniz konusunda artık geçersiz bir yolu açıklayan bir video içeren yasaklı (nokta) video sitesine götürür. Bu video da bir yıldan eski!

Eski telefonumda, uygulama hala sorunsuz çalışıyor. Uygulamanın ayarlar sekmesinin altında şu şekilde listelenen bir destek e-postası var: appsupport @ infowars (nokta) com, bu hesaba e-posta gönderdim ve e-posta hesabı hala açık görünüyor çünkü mesaj göndermek için hemen bir hata almadım .

Hizmet Şartları sekmesine tıklarsanız, şu anda süresi dolmuş bir web sitesine yönlendirir: infowarriorapp (nokta) com, kim ve bu web sitesinin Teksas dışında barındırıldığını gösteriyor, ancak bu bilgiler düzenlendiği için onu kimin çalıştırdığını veya herhangi bir şeyi göremiyor.

Ağustos ayında android için resmi uygulamayı doğrudan web sitesinden nasıl edinebileceğinizi anlamıyorum ve şimdi denediğinizde, bir yıldan eski bir videoya yönlendiriliyorsunuz! Infowars’ın hiçbir yerinde bunun bir izi yok gibi görünüyor ve tuhaf.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 478

2. Afyon merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun 20-01-2021 16:47:27

3. Hatay dan kimler var. Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , Aylin – 232

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 223

5. Yozgat merkezden ben gaye. Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 17:24:09

6. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler

7. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 92

8. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım 03-02-2021 10:39:26

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 427

10. Sivas dan kimler var. Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? . Merhaba siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 312

11. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, şukuladım , gaye – 253

12. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, saolun , Hasan – 369

13. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 133

14. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 315

15. Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 222

17. Bu konu : ” Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 41

18. Karaman dan kimler var. Infowars Resmi Uygulamasına gerçekten ne oldu? . Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 304

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link