Dr. Tess Lawrie’den Bay Boris Johnson’a bir mektup

https://www.youtube.com/watch?v=M8RMBa1UfsE

İngiltere Başbakanı Dr. Lawrie’ye yazdığı mektupta şöyle der:

“İyi haber şu ki, Covid-19’un etkili bir tedavisine dair sağlam kanıtlarımız var. Buna ivermektin deniyor. Ivermectin, düşük ve orta gelirli ülkelerde solucan, bit ve uyuz tedavisinde yaygın olarak kullanılan çok güvenli ve etkili bir anti-parazitik ilaçtır. On yıllardır ortalıkta dolaşıyor ve sadece DSÖ temel ilaçlar listesinde değil, çeşitli hastalıklarda artan faydası nedeniyle Nobel ödüllü bir ilaç.

Xmas ve yeni yıl arasında, FLCCC tarafından ivermektin etkinliğinin kanıtı olarak sunulan 27 çalışmayı bağımsız olarak gözden geçirdim. Ortaya çıkan kanıtlar tutarlı ve nettir: ivermektin, hem covid enfeksiyonlarını önlemede hem de diğer paraziter enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan aynı dozlarda ölümleri önlemede iyi çalışır.

Bu kanıtın FLCCC’nin Covid-19’un önlenmesi ve tedavisi için ivermektinin küresel ve sistematik olarak benimsenmesi yönündeki tavsiyesini sağlam bir şekilde doğruladığını bildirmekten çok memnunum. Bildiğim için pek çok yalan haber var, raporumun bütünlüğüne güvenebileceğinizden sizi temin etmek isterim çünkü çalışmaları rutin olarak uluslararası klinik uygulama kılavuzlarını desteklemek için kullanılan deneyimli bir bağımsız tıbbi araştırma danışmanıyım. Ayrıca çıkar çatışmam yok ve bu rapor için herhangi bir fon almadım.

Ama en önemlisi bana güvenebilirsiniz çünkü ben bir tıp doktoruyum, her şeyden önce insanlara yardım etmek, zarar vermemek ve hayat kurtarmak gibi ahlaki bir görevim var.

Lütfen şimdi hayat kurtarmaya başlayabilir miyiz?

Yardımın için çok teşekkürler. Bay Hancock’un ofisinde bilgilerim olmalı. ”

İlişkili:

Çalışma – Ivermectin, COVID-19’dan ölüm riskini azaltıyor

https://www.researchgate.net/publication/348297284_Ivermectin_reduces_the_risk_of_death_from_COVID-19_-a_rapid_review_and_meta-analysis_in_support_of_the_recommendation_of_the_Front_Line_COVID-19_Critical_Care_Alliance_L21

Ivermectin: Testler, ucuz ilacın Covid-19 ölüm oranını azaltabileceğini gösteriyor

https://www.thetimes.co.uk/article/ivermectin-tests-show-cheap-drug-may-reduce-covid-19-death-toll-zb27lx8wt

Author

14 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 416

2. Ardahan merkezden ben emin. Selam bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 09-03-2021 01:58:41

3. Çorum merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-03-2021 12:17:00

4. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten cidden çok güzel, tebrikler 13-03-2021 08:18:31

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 169

6. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Bu konu : ” İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 359

8. Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Nevşehir dan kimler var. İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu . Selamlar bu web sitesi inanki güzel, sağolun , ahmet – 391

10. Bu konu : ” İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 199

11. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Burdur dan kimler var. İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu . Selamlar web siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 126

13. Bu konu : ” İngiliz bilim insanı Dr. Tess Lawrie’den Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson’a mektup, Ivermectin ile hayat kurtarmaya başlaması çağrısında bulundu ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 183

14. Bartın merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım 15-04-2021 20:25:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link