https://www.crowdjustice.com/case/end-the-quarantine/
https://rozenberg.substack.com/p/new-challenge-to-travel-restrictions

Ben kimim?

Ben bir İngiliz avukatıyım ve okul çağında iki çocuğu olan bir iş adamıyım. Hırvatistan’daki yaz tatilimizden döndükten sonra, basit bir dille ev hapsine (şimdi karantina olarak biliniyor) alınıyoruz.

Benim olayım

Diğer birçok tatilci, iş adamı ve diğer gezginler gibi, hayatlarımız da bu politikadan önemli ölçüde etkilendi. Ek olarak, birçok insan seyahatten uzaklaştırıldı ve bu, hem yurt içinde hem de yurt dışında seyahat endüstrisini yok ediyor. Buna göre, bu düzenlemelere itiraz etmeye karar verdik.

Haziran 2020’de yürürlüğe giren yeni hükümet yasaları sonucunda, AB ülkeleri dahil birçok ülkeden İngiltere’yi ziyaret eden veya İngiltere’ye dönen on binlerce kişi 2 hafta ev hapsine maruz kalıyor.

Davayı tam olarak düzenleyen yargı incelemesinin gerekçeleri şunlardır: buraya.

Ne tehlikede?

Çocuklar okulu kaçırmak zorunda kalıyor ve aileler işe dönemiyor. Hem maddi hem de sosyal olarak günlük yaşam üzerindeki etkiler önemlidir. Çoğu kişi için yeterince kötü olan ‘kilitlenme’ döneminden farklı olarak, evinizin dışında veya dairenizin dışında egzersiz yapma hakkınız olmadığından bu düzenlemeler daha da katıdır. Ailem ve ben bir dairede yaşıyoruz ve biraz temiz hava almak için dışarı çıkmamıza bile izin verilmiyor. Hatta hane halkından sadece bir kişinin alışverişe çıkmasına izin verilmektedir.

Hükümet bizi yanıltarak bu önlemlerin bilim tarafından desteklendiğine inanmamız için birçok kişi bu durumu sorgusuz sualsiz kabul etti. Onlar değil.

İnsanlar, hükümetin bu acımasız önlemleri destekleyecek herhangi bir bilimsel çalışma yapmadan uygulamaya koyduğunu öğrenince şaşkına dönecekler. Başka bir deyişle, bu önlemler tamamen keyfi ve mantıksızdır. Bu nedenle, bu yasaların yasa dışı olarak kabul edildiğini düşünüyorum.

Hükümet bunu bizim korumamız için yaptığı bahanesiyle yaptı. Eğer öyleyse, neden herhangi bir bilimsel kanıt sunmadıklarını sorgulamak gerekir. Aksine, Baş Tabip Yardımcısı ve SAGE aleyhinde tavsiyelerde bulundu.

Ailemle birlikte yılda yaklaşık altı kez yurtdışına seyahat ediyorum, bu düzenlemelerin devam etmesine izin verilirse, potansiyel olarak her yıl hayatımızın neredeyse dörtte biri boyunca ev hapsinde kalmak zorunda kalacağım anlamına gelir.

2020 yılına kadar ev hapsi suçlular için ayrılmış bir şeydi. Özgür ve demokratik bir toplumda, hükümetlerin, bırakın nüfusun büyük bir bölümünü temel özgürlük haklarından yoksun bırakan yasalar çıkarması kabul edilemez.

Nasıl yardımcı olabilirsin?

Aynı şekilde hisseden herkesten, özellikle de bu önlemlerle harap olmuş seyahat endüstrisindeki herkesten yasal savaşımızı desteklemelerini ve CrowdJustice’e bağışta bulunmalarını rica ediyorum.

Yüksek Mahkemede Yargısal İnceleme işlemlerini başlatmanın yasal ücretlerini karşılamak için ilk hedefimiz 10.000 sterlin. Bu karmaşık ve önemli zorluğu ilerletmek için gereken toplam miktar birçok kez bu olacaktır. İlk hedefe ulaşıldığında, durum ilerledikçe genişletme hedefi artacaktır. Önemli ölçüde daha fazla finansman, bir avukat firmasına talimat vermeme ve tüm gezginler ve Birleşik Krallık ekonomisi için büyük önem taşıyan bir durumda hükümeti üstlenmek için ihtiyaç duyulacak daha fazla kaynağı elde etmeme olanak tanıyacak.

Yukarıdaki temyiz gerekçelerini yayınlıyoruz ve diğer mahkeme belgelerini yayınlayacağız ve kamuoyunu yasal mücadeledeki temel adımlar hakkında bilgilendireceğiz.

Tüm desteğiniz için teşekkür ederim!

https://www.crowdjustice.com/case/end-the-quarantine/

https://rozenberg.substack.com/p/new-challenge-to-travel-restrictions

Author

66 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2020 22:20:12

3. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım 14-09-2020 17:08:14

5. Hakkari merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 17:58:31

6. Gümüşhane merkezden ben banu. Slm sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 01:59:07

7. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun

8. Sivas merkezden ben ali. Selam siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:39:27

9. Afyon merkezden ben doruk. Selamlar sayfa gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:22

10. elif yılmaz Reply

Mrb siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

11. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

12. Elazığ merkezden ben Emine. Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-10-2020 12:22:50

13. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, saolun

14. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Yozgat dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Slm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 411

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 228

17. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , hatice – 474

18. Sakarya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-11-2020 04:48:30

19. Bingöl merkezden ben emin. Mrb siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 20-11-2020 21:20:28

20. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler 23-11-2020 22:12:06

21. Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım

22. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. Slm paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım

24. Siirt dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 31

25. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 322

27. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:45:43

28. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 465

29. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 91

30. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, tebrikler , Emine – 34

31. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 12

32. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

33. Adıyaman dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 158

34. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, tebrikler

35. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 459

36. Sinop dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Merhaba sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım , hatice – 10

37. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , gaye – 86

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 495

39. Kars dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Merhabalar sayfanız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 99

40. Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

41. Uşak merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan inanki çok iyi, teşekkürler 07-02-2021 10:26:04

42. Merhaba web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım

43. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , emin – 173

44. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 4

45. Hatay merkezden ben . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 21-02-2021 12:45:12

46. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 477

47. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sağolun

48. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

49. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

50. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, teşekkürler

51. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

52. İzmir dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 399

53. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 234

54. Kırklareli dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 2

55. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-03-2021 03:52:31

56. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 421

57. Denizli dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 62

58. Adıyaman dan kimler var. İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. . Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ahmet – 482

59. selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

60. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-04-2021 08:03:25

61. Bu konu : ” İngiliz Bir Avukat Arkadaş Karantinaya Yasal Olarak Meydan Okuyor ve Yardımınızı Kullanabilir – Lütfen Bu Bilgileri Yayın. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 15

62. Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım 07-05-2021 02:53:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link