İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur

Bu, herhangi bir virüsle ilgili olmaktan çok öteye gitti, bir noktada kendi ailenizi kendi evinizin güvenliği içinde ziyaret etmenize izin verilmedi, ancak vajinanızı tamamen bir yabancı tarafından cilalatabilirsiniz, masaya oturamazdınız Ailenizle bir restoran ama primark’ta 2 sterlinlik Çin taytı satın alan 3 düzine fazla kilolu kadının yanında durabilir. rakamlar ve ölümler üzerindeki sürekli yalanlar neredeyse savaş zamanı propagandasıdır.

… K-RUPT_ALCHEMIST tarafından gönderilen
[comments]

“İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur” üzerine 15 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-12-2020 13:50:45

2. Kastamonu dan kimler var. İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur . Merhabalar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 312

3. Aksaray dan kimler var. İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur . Selam paylaşımın inanki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 468

4. Rize merkezden ben . Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-01-2021 18:53:48

5. Artvin dan kimler var. İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur . Selam sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 356

6. Denizli dan kimler var. İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur . Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 338

7. Bu konu : ” İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 268

8. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 00:56:04

9. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 25-01-2021 20:33:04

10. Van dan kimler var. İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur . Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , – 216

11. Bu konu : ” İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 219

12. Bartın dan kimler var. İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur . Mrb paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 450

13. Bu konu : ” İngiliz hükümetinin bu “salgını” ele alma şekli kesinlikle suçtur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 238

14. Eskişehir merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-02-2021 05:02:59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link