İrlanda’da yaşıyorum ve İngiliz medyasının burada olanları başka ülkelere olan haberlerde örtbas ettiği biliniyor. Burada büyürken Normal insanın yaşayamayacağı pek çok şey deneyimledim. Çoğu insan Kuzey İrlanda’nın Avrupa’nın terörist başkenti olduğunu bilmiyor ve yerel haberler dışında burada olup bitenlerden hiç kimsenin bahsetmediğini duymuyorum. Buradaki herhangi biri için, medya bunu susturuyor mu yoksa ben bundan habersiz miyim?

29 Comments

1. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 102

2. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 90

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 124

4. Hakkari dan kimler var. İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 309

5. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 47

8. Çanakkale merkezden ben ali. Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun 26-04-2021 12:12:05

9. Hatay merkezden ben . Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-05-2021 22:10:52

10. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. Tokat dan kimler var. İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 9

13. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 70

14. Bilecik merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-05-2021 04:10:19

15. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, tebrikler , hatice – 385

16. Kırşehir dan kimler var. İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber . Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 91

17. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 98

18. Mardin dan kimler var. İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber . Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ziya – 452

19. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 307

21. Artvin merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 09-06-2021 18:46:57

22. Bu konu : ” İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber ” çok güzel. Slm web siteniz cidden hayran edici, sağolun , mehmet – 73

23. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

24. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

25. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

26. Batman dan kimler var. İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber . Selam herkese web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 377

27. Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2021 06:26:53

28. Bitlis dan kimler var. İngiliz medya sensörleri İrlanda dışında terörizmi haber . Selam sayfan inan ki iyi, saolun , ali – 237

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link