İngilizler gerçekten var mı? Demek istediğim, bir meme olmalılar, onlarla ilgili tek bir şey yok. Ve ciddiyim. Kanıtı gözden geçirelim: Nereden geliyorlar? Dünyada tek bir ülkenin adı İngiltere değil. Bazı insanlar İngiltere’den geldiklerini ve İngiltere’nin Britanya’nın içinde olduğunu söylüyorlar, ancak bu durumda onlar İngiliz olurlardı, İngilizler olurdu. Ayrıca balinalardan gelen aptalca teoriler de duydum. Beyler, hayır, balina insanları yok. Balinalar denizde yaşar. İngilizlerin Avrupa’dan gelmesi konusunda bir fikir birliği var, ancak o zaman koca bir olası lokasyon kıtasıyla baş başa kalıyoruz. Bu hiçbir şey kadar iyi değil. Ne yiyorlar? Her ülkenin en az bir ana yemeği vardır. ABD’de bile hamburger var. Ama bu İngilizler ne yiyorlar? Bazı insanların onları çayla ilişkilendirdiğini duydum, ama herkes bunun Asyalı bir şey olduğunu biliyor. Avrupa’dan gelmeleri gerekmez mi? Bu iki noktadan biri yanlış olmalı. Bana göre çok yarım yamalak görünüyor. Hangi dili konuşuyorlar? Ana dilini konuşan sözde “İngiliz” birini bulmak için tüm paramı ve kıçımı tehlikeye atarak size meydan okuyorum. Çoğu zaman sadece bozuk bir İNGİLİZCE konuşur. Evet, ingilizce. Gerçekten şüpheli ha? Ve hatta daha derinlemesine bakmaya bile çalıştım. Belki İngilizler de İngilizce gibi SES, tıpkı İspanyolcanın konuşmayan biri için portekizce gibi görünmesi gibi. Bu yüzden “google’da İngiliz sözlüğü” ne baktım ve bulduğum şey şok ediciydi: oradaki her kelime AMERİKAN idi. Ben seninle dalga geçmem. Bunun anlamı benim yeteneklerimin ötesindedir, ancak İngilizlerin var olmadığından emin olabilirsiniz.

Author

4 Comments

1. Bu konu : ” İngilizler sahtedir ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 424

2. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Erzurum dan kimler var. İngilizler sahtedir . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ahmet – 109

4. Bu konu : ” İngilizler sahtedir ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 477

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link