İngiltere aşı pasaportları

İnsanların artık neler olup bittiğini nasıl göremediğini gerçekten anlayamıyorum !! Gerçekten Idiocrasy filminde yaşıyoruz !! Aylarca ve aylarca, salgının başlangıcında, bunun vebadan daha kötü olduğuna inandığımda, insanların aşı pasaportu almaya zorlanacağı konusunda uyardım, hepimizin mağazalara erişimin reddedileceğini, uçak spor etkinliklerini vb. cetera temelde hayatı eğlenceli kılan her şey !! Bu kavramı düşündüğüm için bile çılgın bir komplo teorisyeni olarak adlandırıldım, ama şimdi medyada propaganda yoluyla itildiğini gördüğüm tek şey aşı pasaportları, gittiğiniz her yerde izlenecek ve izlenecek, temelde herkesin özgürlüğünden vazgeçerek aşı yaptırabilirsiniz % 99,7 iyileşme oranına sahip bir virüs için ve onu yakalarsanız tam anlamıyla% 1’den daha az ölme şansınız var bu dünya çıldırdı !!

This Post Has 8 Comments

1. Emine

Bu konu : ” İngiltere aşı pasaportları ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 158

2. memo

Trabzon merkezden ben memo. Selam sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-02-2021 14:38:32

3. ali

Selamlar paylaşımınız yeminle güzel, sağolun

4. Gürbüz

selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun

5. ziya

Bu konu : ” İngiltere aşı pasaportları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 272

6. memo

Bu konu : ” İngiltere aşı pasaportları ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, teşekkürler , memo – 402

7. memo

Tokat merkezden ben memo. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-04-2021 21:38:36

8. ahmet

Bu konu : ” İngiltere aşı pasaportları ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 246

Bir cevap yazın