İşte satır, ne yaparsan yap onu.

Bronzlaşmak istiyorsun – sonra deneysel gen terapisi yaptır, seni lanet olası goyim.

https://twitter.com/benrileysmith/status/1384972243558621185

gönderen … Ernst_Zundel
[comments]

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, saolun 22-04-2021 12:13:05

2. Slm web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

3. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

4. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar sayfan valla güzel, tebrikler 29-04-2021 21:42:40

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 228

6. Batman dan kimler var. İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? . Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 289

7. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inanki güzel, face de paylaştım 07-05-2021 02:27:49

8. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-05-2021 17:43:19

9. Gürbüz Reply

Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Mersin dan kimler var. İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? . Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , gaye – 291

11. Bu konu : ” İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 113

12. Ordu merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2021 22:11:54

13. Bu konu : ” İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 287

14. Bu konu : ” İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 380

15. Bu konu : ” İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, şukuladım , Emine – 231

16. Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım

18. Mardin merkezden ben . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun 22-06-2021 16:43:01

19. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

20. Kars merkezden ben mehmet. Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-06-2021 18:04:11

21. Trabzon dan kimler var. İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? . Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 282

22. Amasya dan kimler var. İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 43

23. Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-07-2021 10:52:20

24. Bu konu : ” İngiltere Aşı Uygulaması Mayıs ayı için hazırlandı – Sadece bir komplo mu? ” çok güzel. Selam siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 308

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link