“Bir aşı denenirken, aşılanmış hayvan denekleri kasıtlı olarak hedeflenen virüse maruz bırakılabilir. meydan okuma deneme. Meydan okuma denemelerinin sonuçları, önceki tüm girişimleri olumsuz etkiledi. SARS-CoV aşısı geliştirmek.

Test denekleri, antikorlar ve proteinler için umut edilenleri geliştirirken, virüsle karşılaştıklarında bağışıklık sistemlerinin aşırı duyarlı olduğu bulundu. Bu uyarılmış yaşamı tehdit eden hastalık ve bir dizi ciddi sağlık koşulları.

İnterferon gama (IFN-y), insanlarda kodlanan IP10 proteini tarafından CXCL10 geni, düşünülüyor sitokin fırtınasının olası bir nedeni olmak Akut Solunum Sıkıntısı Sendromuna (ARDS) yol açar. Kalıcı yüksek IP10 seviyeleri, bağışıklık sistemini aşırı hızlanmaya gönderir. SARS ile enfekte olmuş hastaların küçük bir azınlığı tarafından sürdürülen immünopatolojik hasarın çoğunun, interferon gammanın (IFN-y) bir sonucu olarak ortaya çıktığı düşünülmektedir. ilgili sitokin fırtınaları. İtalyan araştırmacılar kaydetti:

Biriken çalışmalar, SARS’ın neden olduğu sitokin fırtınasının esas olarak IL-1β, IL-6, IL12A, IFN-γ, IP10 ve MCP1 ile ilişkili olduğunu ve MERS’in neden olduğu sitokin fırtınasının temel olarak IFNγ, TNFα, IL15 ve IL17A ile ilgili olduğunu göstermiştir. .”

Bu nedenle, şu anda Atrazeneca ve Oxford Üniversitesi tarafından geliştirilmekte olan ChAdOx1 nCoV-19 (AZD1222 SARS-CoV-2) aşısı için meydan okuma denemeleri sırasında, aşağıdaki not edildi:

Serumdaki sitokinler, bağışıklık tepkilerini izlemek için yüklemeden sonra analiz edildi. Bir yukarı düzenleme gözlemledik [increased cellular response] ChAdOx1 nCoV-19 ile aşılanmış hayvanlarda 1 DPI’da IFN-γ’da, ancak kontrol hayvanlarında değil. “

IFN-y’deki bir yukarı düzenleme potansiyel olarak hem yararlı hem de zararlı enflamatuar etkiler, aşı denemelerinde araştırılmadığı için aşılanmış test denekleri için uzun vadeli IP10 (CXCL10) seviyelerinin ne olduğunu bilmiyoruz. Bununla birlikte, IFN-y’deki bir yukarı düzenleme, potansiyel olarak ölümcül olanın aşırı ekspresyon olasılığını düşündürmektedir. sitokin fırtınasına neden olan CXCL10.

ChAdOx1 nCoV-19 çalışması, aşılamadan sonraki bir gün (1 DPI) için yalnızca IFN-y yukarı düzenlemesini kontrol etti. Yine de bu, aşı yapan Astrazeneca gibi çok uluslu şirketler için gerçekten bir endişe kaynağı değil. Her zamanki gibi onlara verildi kovuşturmadan muafiyet. Aşı hasarına karşı sorumlulukları yoktur ve bu nedenle kazanacakları her şeye ve kesinlikle kaybedecek hiçbir şeyleri yoktur.

Bu sonuçları aşıladıkları 6 makak maymununun hepsinde bulduktan sonra Astrazeneca Oxford ekibi bunun endişelenecek bir şey olmadığını hissetti ve büyük ölçekli insan denemeleri. Bu denemelerin sonuçları endişe için daha fazla neden ortaya çıkardı.

Ana akım medya (MSM) tarafından yapılan iddiaların aksine, bu randomize çift kör, plasebo kontrollü bir çalışma (RCT) değildi. İnert bir plasebo yerine, insan deneklerine ya Astrazeneca / Oxford aşısı ya da MenACWY aşısı verildi.

olası yan etkiler MenACWY aşısı arasında baş ağrısı, bulantı, ateş, yüksek kalp hızı, bilinç kaybı, felç ve nöbetler yer alır. MenACWY aşısını, göreceli güvenliği ölçmek için kontrolünüz olarak kullanmak, muhtemelen uygun bir güvenlik profili sağlayacaktır; ancak, yeni aşı alıcınız onları aşıladığınız anda hemen ölmeyecektir.

Astrazeneca / Oxford Aşama 1 ve ilk Aşama 2 denemesi için seçilen kişilerin hepsi sağlıklıydı ve 18 – 55 yaşları arasındaydı. Katılımcıların ortanca yaşı 35 yıldı. COVID 19 hastanede tedavi edilmesi gerekenlerin ortalama yaşı en az 60 yıl.

COVID 19 riskleri yaşla birlikte önemli ölçüde artar. İngiltere’de ölenlerin% 89’undan fazlası “ile” KOVİD 19 65 yaşın üzerindeydi.

Birleşik Krallık hükümeti, başlangıçta aşılama niyeti içindekiler riskli grup ve ön hat kilit çalışanları. Bunlar öncelikle ciddi komorbiditesi olan yaşlı insanlardır.

Daha genç kilit çalışanlar haricinde, denemelerin ilk aşamaları, aşıyı ilk alacak olan demografiyle test etmedi. Denemeler artık bazı yaşlıları ve çocukları da kapsayacak şekilde genişletilirken, erken sonuçlar önemli ölçüde dikkat edilmesi gerektiğini göstermektedir.

Aşılanan grubun% 70’i yorgunluk,% 68’i baş ağrısı,% 60’ı kas ağrısı ve% 50’den fazlası ateş bildirdi. Ek olarak,% 9’u en az 38 ° C’lik sıcaklıklar bildirdi ve endişe verici bir% 1’i 39 ° C’nin üzerinde yüksek ateş bildirdi.

Araştırmacılar bu olumsuz reaksiyonların “İyi tolere edilir” nispeten genç ve sağlıklı denekler tarafından, aynı şey yaşlılar için basitçe varsayılamaz riskli grupları.

Bu olumsuz tepkiler, toplumdaki en savunmasız durumda olanlar için çok daha büyük bir sağlık riski oluşturmaktadır. Aşının koruması gereken demografik.

Bu erken deneme sonuçları ile karşılandı evrensel, eleştirel olmayan övgü İngiltere MSM tarafından Astrazeneca / Oxford aşısı bir bağışıklık tepkisini uyardığı için. Bununla birlikte, şimdi nüfusun% 60’ının zaten genel dokunulmazlığa sahip. Durum böyleyse, olumsuz tepkiler ışığında savunmasız insanlara göreli fayda şüpheli görünecektir.

Dijital Nefretle Mücadele Merkezi’ne (CCDH) göre, bu endişelerin hiçbirinin gerçekte veya bilimde herhangi bir temeli yok …. “

https://off-guardian.org/2020/08/11/ccdh-the-centre-for-cancel-culture-and-digital-hypocrisy-part-1/

Author

91 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

2. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:28:02

3. Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. Samsun merkezden ben ali. Selam siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 12:12:50

5. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun

6. selam arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

8. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun 07-09-2020 03:55:26

10. Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım

11. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 28-09-2020 09:22:53

13. Rize merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:16:04

14. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:16

15. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 359

16. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 25

17. Isparta merkezden ben banu. Selamlar sayfa valla dikkatimi çekti, saolun 08-11-2020 12:36:23

18. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , memo – 313

19. Çorum merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun 23-11-2020 22:44:56

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Slm sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 158

21. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-11-2020 15:54:57

22. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 84

23. Bitlis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:14:02

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 309

25. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 11-12-2020 20:04:23

26. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

27. Artvin dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Slm siten inanki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 498

28. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 415

29. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 164

30. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

31. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , ali – 210

32. Tokat dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Mrb siteniz süper ötesi iyi, sağolun , ahmet – 306

33. Selam siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

34. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 278

35. Karabük merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 16:15:12

36. Edirne merkezden ben banu. Selamlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-01-2021 22:02:14

37. Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

38. Tekirdağ dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım , gaye – 338

39. Konya merkezden ben doruk. Selam siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-01-2021 20:06:49

40. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 16-01-2021 01:38:49

41. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 19-01-2021 08:29:57

42. İzmir dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 228

43. Rize dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 25

44. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 180

45. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

46. Mardin merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 13:39:11

47. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Mrb siten yeminle çok iyi, saolun , doruk – 171

48. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 2

49. Adana dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 332

50. Rize dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 399

51. Zonguldak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-02-2021 20:51:42

52. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , memo – 26

53. Sivas dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 40

54. Edirne dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 156

55. Bitlis dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 372

56. Merhabalar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım

57. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

58. Kocaeli dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Merhaba herkese siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 295

59. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ziya – 116

60. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 33

61. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 21:55:38

62. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 16-04-2021 03:49:08

63. Sivas dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 156

64. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 18-04-2021 10:56:07

65. Kırklareli merkezden ben ali. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 18-04-2021 23:24:47

66. Düzce merkezden ben . Merhabalar sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-05-2021 09:02:31

67. Bingöl merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-05-2021 03:05:31

68. Siirt dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 195

69. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 03:39:58

70. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 412

71. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

72. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 274

73. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 359

74. Hakkari dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 281

75. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 280

76. Adıyaman merkezden ben . Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2021 00:40:41

77. Bursa merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 15-06-2021 22:22:00

78. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 488

79. Ordu dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 297

80. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 70

81. Bilecik dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Slm siten vallaha dikkat çekici, sağolun , ali – 222

82. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) . Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, saolun , elif yılmaz – 3

83. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

84. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-07-2021 19:25:25

85. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla iyi, facebookta paylaştım , banu – 79

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link