İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020)

“Bir aşı denenirken, aşılanmış hayvan denekleri kasıtlı olarak hedeflenen virüse maruz bırakılabilir. meydan okuma deneme. Meydan okuma denemelerinin sonuçları, önceki tüm girişimleri olumsuz etkiledi. SARS-CoV aşısı geliştirmek.

Test denekleri, antikorlar ve proteinler için umut edilenleri geliştirirken, virüsle karşılaştıklarında bağışıklık sistemlerinin aşırı duyarlı olduğu bulundu. Bu uyarılmış yaşamı tehdit eden hastalık ve bir dizi ciddi sağlık koşulları.

İnterferon gama (IFN-y), insanlarda kodlanan IP10 proteini tarafından CXCL10 geni, düşünülüyor sitokin fırtınasının olası bir nedeni olmak Akut Solunum Sıkıntısı Sendromuna (ARDS) yol açar. Kalıcı yüksek IP10 seviyeleri, bağışıklık sistemini aşırı hızlanmaya gönderir. SARS ile enfekte olmuş hastaların küçük bir azınlığı tarafından sürdürülen immünopatolojik hasarın çoğunun, interferon gammanın (IFN-y) bir sonucu olarak ortaya çıktığı düşünülmektedir. ilgili sitokin fırtınaları. İtalyan araştırmacılar kaydetti:

Biriken çalışmalar, SARS’ın neden olduğu sitokin fırtınasının esas olarak IL-1β, IL-6, IL12A, IFN-γ, IP10 ve MCP1 ile ilişkili olduğunu ve MERS’in neden olduğu sitokin fırtınasının temel olarak IFNγ, TNFα, IL15 ve IL17A ile ilgili olduğunu göstermiştir. .”

Bu nedenle, şu anda Atrazeneca ve Oxford Üniversitesi tarafından geliştirilmekte olan ChAdOx1 nCoV-19 (AZD1222 SARS-CoV-2) aşısı için meydan okuma denemeleri sırasında, aşağıdaki not edildi:

Serumdaki sitokinler, bağışıklık tepkilerini izlemek için yüklemeden sonra analiz edildi. Bir yukarı düzenleme gözlemledik [increased cellular response] ChAdOx1 nCoV-19 ile aşılanmış hayvanlarda 1 DPI’da IFN-γ’da, ancak kontrol hayvanlarında değil. “

IFN-y’deki bir yukarı düzenleme potansiyel olarak hem yararlı hem de zararlı enflamatuar etkiler, aşı denemelerinde araştırılmadığı için aşılanmış test denekleri için uzun vadeli IP10 (CXCL10) seviyelerinin ne olduğunu bilmiyoruz. Bununla birlikte, IFN-y’deki bir yukarı düzenleme, potansiyel olarak ölümcül olanın aşırı ekspresyon olasılığını düşündürmektedir. sitokin fırtınasına neden olan CXCL10.

ChAdOx1 nCoV-19 çalışması, aşılamadan sonraki bir gün (1 DPI) için yalnızca IFN-y yukarı düzenlemesini kontrol etti. Yine de bu, aşı yapan Astrazeneca gibi çok uluslu şirketler için gerçekten bir endişe kaynağı değil. Her zamanki gibi onlara verildi kovuşturmadan muafiyet. Aşı hasarına karşı sorumlulukları yoktur ve bu nedenle kazanacakları her şeye ve kesinlikle kaybedecek hiçbir şeyleri yoktur.

Bu sonuçları aşıladıkları 6 makak maymununun hepsinde bulduktan sonra Astrazeneca Oxford ekibi bunun endişelenecek bir şey olmadığını hissetti ve büyük ölçekli insan denemeleri. Bu denemelerin sonuçları endişe için daha fazla neden ortaya çıkardı.

Ana akım medya (MSM) tarafından yapılan iddiaların aksine, bu randomize çift kör, plasebo kontrollü bir çalışma (RCT) değildi. İnert bir plasebo yerine, insan deneklerine ya Astrazeneca / Oxford aşısı ya da MenACWY aşısı verildi.

olası yan etkiler MenACWY aşısı arasında baş ağrısı, bulantı, ateş, yüksek kalp hızı, bilinç kaybı, felç ve nöbetler yer alır. MenACWY aşısını, göreceli güvenliği ölçmek için kontrolünüz olarak kullanmak, muhtemelen uygun bir güvenlik profili sağlayacaktır; ancak, yeni aşı alıcınız onları aşıladığınız anda hemen ölmeyecektir.

Astrazeneca / Oxford Aşama 1 ve ilk Aşama 2 denemesi için seçilen kişilerin hepsi sağlıklıydı ve 18 – 55 yaşları arasındaydı. Katılımcıların ortanca yaşı 35 yıldı. COVID 19 hastanede tedavi edilmesi gerekenlerin ortalama yaşı en az 60 yıl.

COVID 19 riskleri yaşla birlikte önemli ölçüde artar. İngiltere’de ölenlerin% 89’undan fazlası “ile” KOVİD 19 65 yaşın üzerindeydi.

Birleşik Krallık hükümeti, başlangıçta aşılama niyeti içindekiler riskli grup ve ön hat kilit çalışanları. Bunlar öncelikle ciddi komorbiditesi olan yaşlı insanlardır.

Daha genç kilit çalışanlar haricinde, denemelerin ilk aşamaları, aşıyı ilk alacak olan demografiyle test etmedi. Denemeler artık bazı yaşlıları ve çocukları da kapsayacak şekilde genişletilirken, erken sonuçlar önemli ölçüde dikkat edilmesi gerektiğini göstermektedir.

Aşılanan grubun% 70’i yorgunluk,% 68’i baş ağrısı,% 60’ı kas ağrısı ve% 50’den fazlası ateş bildirdi. Ek olarak,% 9’u en az 38 ° C’lik sıcaklıklar bildirdi ve endişe verici bir% 1’i 39 ° C’nin üzerinde yüksek ateş bildirdi.

Araştırmacılar bu olumsuz reaksiyonların “İyi tolere edilir” nispeten genç ve sağlıklı denekler tarafından, aynı şey yaşlılar için basitçe varsayılamaz riskli grupları.

Bu olumsuz tepkiler, toplumdaki en savunmasız durumda olanlar için çok daha büyük bir sağlık riski oluşturmaktadır. Aşının koruması gereken demografik.

Bu erken deneme sonuçları ile karşılandı evrensel, eleştirel olmayan övgü İngiltere MSM tarafından Astrazeneca / Oxford aşısı bir bağışıklık tepkisini uyardığı için. Bununla birlikte, şimdi nüfusun% 60’ının zaten genel dokunulmazlığa sahip. Durum böyleyse, olumsuz tepkiler ışığında savunmasız insanlara göreli fayda şüpheli görünecektir.

Dijital Nefretle Mücadele Merkezi’ne (CCDH) göre, bu endişelerin hiçbirinin gerçekte veya bilimde herhangi bir temeli yok …. “

https://off-guardian.org/2020/08/11/ccdh-the-centre-for-cancel-culture-and-digital-hypocrisy-part-1/

“İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020)” üzerine 16 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:28:02

2. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun 07-09-2020 03:55:26

3. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 28-09-2020 09:22:53

4. Rize merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:16:04

5. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:16

6. Bu konu : ” İngiltere AstraZeneca Aşı Deneme Analizi (veli 11 Ağustos 2020) ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 359

Yorum yapın