2020, Batı Dünyasındaki sözde “örnek” uluslar için, tarihlerini ve kültürlerini hiçe sayan ve “tıbbi acil durum” kisvesi altında hakların tanınmasını göz ardı eden ülkeler için muhtemelen kötü bir yıl oldu. insanlık tarihindeki her şeyden daha çok, hatta “terör acil durumu” (herhangi bir büyük terör saldırısını hatırlarsanız, bu sürenin hiçbirini hatırlamayacaksınız).

Öyleyse, ne düşünüyorsunuz, örneğin Fransa veya İngiltere gibi modern bir darbe nasıl olur? Yoksa bu ülkelerdeki siviller çok mu kısıtlı ve ilgisiz mi? İlgisizlik ve boyun eğme gibiler, “istikrarlı” ve “barışçıl” bir ülke olmanın talihsiz bir yan etkisi (semptom?) Mudur? Nüfusun fazla direniş göstermeyeceğini bildiğiniz için “istikrarlı” ve “barışçıl” ülkelerde kötü niyetli önlemleri ve benzerlerini zorlamanın daha kolay olduğunu düşünüyor musunuz?

Örneğin Afrika veya Orta Doğu’daki bazı yerlerde olduğu gibi, muhtemelen silahlı çatışmalar ve bir tür “direniş” e benzeyen şeyler (bakış açınıza bağlı olarak iyi veya kötü bir şey olabilir) görürsünüz.

Ama aynı şeyi Fransa veya Birleşik Krallık’ta görür müsünüz? Muhtemelen hayır, aksi takdirde, bu ulusların bugün olduğu iddia edilen uluslara “gelişemeyeceklerini” iddia edebilirsin …

Düşünceler?

https://cdni.rbth.com/rbthmedia/images/all/2016/08/19/tanks_at_red_square_tass_180758_b.jpg

Author

12 Comments

1. Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

2. Isparta dan kimler var. İngiltere, Fransa veya Hollanda veya Almanya gibi “önde gelen” Avrupa ülkelerinde modern zaman “darbesi” nasıl görünür? . Mrb paylaşımınız vallaha iyi, teşekkürler , ziya – 249

3. Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım 26-03-2021 17:50:54

4. Ankara dan kimler var. İngiltere, Fransa veya Hollanda veya Almanya gibi “önde gelen” Avrupa ülkelerinde modern zaman “darbesi” nasıl görünür? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , ali – 76

5. Bu konu : ” İngiltere, Fransa veya Hollanda veya Almanya gibi “önde gelen” Avrupa ülkelerinde modern zaman “darbesi” nasıl görünür? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 73

6. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

7. Afyon dan kimler var. İngiltere, Fransa veya Hollanda veya Almanya gibi “önde gelen” Avrupa ülkelerinde modern zaman “darbesi” nasıl görünür? . Selam paylaşım inanki iyi, teşekkürler , banu – 178

8. Bu konu : ” İngiltere, Fransa veya Hollanda veya Almanya gibi “önde gelen” Avrupa ülkelerinde modern zaman “darbesi” nasıl görünür? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 105

9. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link