İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü?

Tamam, bunun için çok fazla kanıt olmadığını biliyorum ama içtenlikle kraliçenin bir ay önce Ekim sonunda öldüğüne inanıyorum. Pandemi sırasında kraliçe, biri binicilik fotoğrafını çektiği, ikincisi televizyon yayını ve sonuncusu DSTL CEO’su ile 21. toplantıda olmak üzere toplam 3 kez göründü. Bu sonuncusu, odaklanmak istediğim şey, zaten giydiği bir kıyafetle resmedildi ve aslında yayınından daha genç görünüyordu, bu toplantıda marjinal bir halkın varlığı vardı ve tamamen törenseldi. Pekala, işte benim teorim – Kraliçe bu olaydan önce COVID’e yakalandı ve o zamandan beri öldü, halkı Devletsiz bir krallığın durumu hakkında sakin tutmak için aslında çok, çok, çok, daha fazla hasta göründüğü gerçeğini değiştirdiklerine inanıyorum. bu panik, kafa karışıklığı ve bölünme zamanında. Monarşinin halka yalan söyleme konusunda uzun bir geçmişi vardır: iki üyenin (ensest genetik nedeniyle) şizofreni olduğu ve akıl hastanesinde tutulmalarına rağmen öldüklerini söylediler, Prens Harry’nin nesli tükenmekte olan kuşları avlaması ve sonunda kraliyet görevlerinden çıkarıldı, Kraliçe’nin gizli 82 milyon sterlin geliri ve tabii ki Charles’ın “siyah örümcek” mektupları. William’ın COVID sonucunu bu aya kadar reddetmesi gibi yakın bir zamanda bile. Sanırım hala hayatta olduğuna inanmanın ülkenin yararına olduğuna inanıyorlar ama cidden? O öldü. Son ayakları üzerinde 94 yaşındaki bir kadın yakalasaydı ölürdü, biliyorum. Ancak büyük bir cenaze töreni yapmak için salgın bitene kadar beklemek istiyorlar, böylece bu gerçeği bir devlet cenazesi zamanı gelene kadar saklıyorlar.

Bu teori hakkındaki düşüncelerimi bana bildirin. Ve dürüst olalım, Kraliçe değilse, Philip kesinlikle öldü. Ayrıca bundan daha önce öldüğünü düşünüyorsanız bana bildirin.

“İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü?” üzerine 25 yorum

1. Elazığ dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 198

2. İstanbul dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Mrb web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 201

3. Malatya dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım , banu – 387

4. Çanakkale dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 216

5. Adıyaman dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 127

6. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-12-2020 21:48:50

7. Kastamonu dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 55

8. Bu konu : ” İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 335

9. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 04:11:13

10. Bu konu : ” İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 361

11. Bu konu : ” İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 63

12. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-01-2021 07:15:04

13. Kırklareli merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 05-01-2021 08:54:35

14. Bu konu : ” İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, saolun , ahmet – 13

15. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-01-2021 01:03:24

16. Rize dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 388

17. Sakarya dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 450

18. Erzurum dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 304

19. Tunceli dan kimler var. İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? . Mrb bu web sitesi yeminle iyi, saolun , mehmet – 428

20. Bu konu : ” İngiltere Kraliçesi gizlice mi öldü? ” çok güzel. Selam paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım , memo – 216

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link