İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim …

“Modelleme, bir pandeminin ortaya çıktığı noktada Birleşik Krallık’a yapılan tüm hava yolculuğuna% 90’lık bir kısıtlama getirmenin bir pandemik dalganın zirvesini yalnızca bir ila iki hafta geciktireceğini gösteriyor. % 99,9’luk bir seyahat kısıtlaması bile bir pandemik dalgayı yalnızca iki ay geciktirebilir. “

“Kitlesel toplantılara getirilen kısıtlamaların influenza virüsü bulaşması üzerinde önemli bir etkisi olacağına dair çok sınırlı kanıt var. İnsanların yakın olabileceği büyük halka açık toplantılar veya kalabalık olaylar, ‘normalliğin’ önemli bir göstergesidir ve bir pandemi sırasında halkın moralinin korunmasına yardımcı olabilir. Büyük toplantıların iptali veya ertelenmesini tavsiye etmenin sosyal ve ekonomik sonuçları, etkinlik organizatörleri, katkıda bulunanlar ve katılımcılar için büyük olasılıkla önemli olacaktır. Ayrıca, dahili seyahat kısıtlamalarının aktarım üzerindeki etkisine ilişkin bilimsel kanıt eksikliği vardır ve bu tür kısıtlamalar getirme girişimlerinin iş ve refah açısından geniş kapsamlı etkileri olacaktır. “

“Bu nedenlerden dolayı, çalışma karinesi, Hükümetin bu tür kısıtlamalar getirmeyeceği yönünde olacaktır. Bunun yerine vurgu, semptomları olan herkesi evde kalmaları ve hastalıklarını yaymaktan kaçınmaları için tavsiyelere uymaya teşvik etmek olacaktır. “

“Toplum ve ev ortamında halk tarafından yüz maskelerinin takılmasının faydalı olabileceği yönünde bir algı olsa da, aslında bu ortamda kullanımlarının yaygın bir faydası olduğuna dair çok az kanıt var.”

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/213717/dh_131040.pdf

… Arya_Dharma tarafından gönderildi
[comments]

“İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim …” üzerine 14 yorum

1. Ordu dan kimler var. İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim … . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 438

2. Bu konu : ” İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim … ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 418

3. Bu konu : ” İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 431

4. Düzce dan kimler var. İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim … . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 143

5. Bu konu : ” İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim … ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 341

6. Sinop merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 05-02-2021 12:49:32

7. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 12-02-2021 20:10:42

8. Zonguldak dan kimler var. İngiltere Sağlık Bakanlığı 2011 Salgın Stratejisi: Planı uyguladığımıza sevindim … . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 323

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link