İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey.

Bunu şu anda İngiltere Twitter’daki 2 numaralı trend konusunun # LabourLeaks olduğu gerçeğiyle birleştirin ve bu pandemide ölen son birkaç gün boyunca günde yaklaşık 1000 kişi hakkında hiçbir şey yok, sadece size demokraside yaşamamak. Kurnaz bir diktatörlük altında yaşıyoruz.

Çin’i DSÖ ve devletlerini medya propagandası olarak kullandıkları için çözebiliriz. Çok açık. İngiltere daha incedir. Tories, Tory politikasının bildirilmesinde önyargılı olduğunu düşündükleri için BBC’yi altını doldurmaya çalışıyor. Bu … onlar için önyargılı. Hükümet hattını çok incelikli bir şekilde destekliyorlar, ancak yayınlarında tamamen inanılmaz. Hükümet TV lisansı ihtiyacını ortadan kaldırma planlarını ortaya koyduğundan bu konuda da ikiye katlandıklarını hissediyorum.

İtalya, COVID-19’un en kötü günlerini geçirdiğinde BBC ve diğer gazeteler, haklı olarak tam olarak kapladı. Biz daha kötü rakamlar ve bu konuda baskı tek şey “BoJo Get Well Soon” “BoJo Teşekkür Hemşireler”. Lanet olsun! Önemli değil. Tüm bunlar geçtikten sonra, bizi Avrupa’dan hiç bir şey almadan çıkarmaya ve ona bakan doktorları ve hemşireleri dışarı atmaya geri dönecek – çünkü ne kadar ki çoğunluğu İngiltere vatandaşı değildi!

Tüm bunlar büyük bir karmaşa ve hiçbir medya çıkışı bunu kapsamıyor. Hepsi suç ortağı. Hükümet bütün bu şeyleri çok kötü bir şekilde halletti ve buradaki medyanın her ikisini de tamamladıktan sonra bu konuda onları görevlendireceğine inanmıyorum.

“İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey.” üzerine 71 yorum

1. Denizli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 20-04-2020 07:49:19

2. Bursa merkezden ben banu. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 04:54:34

3. Afyon merkezden ben ali. Selam herkese sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 23:10:37

4. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 26-04-2020 15:34:32

5. Ağrı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler 05-05-2020 10:04:48

6. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, teşekkürler 06-05-2020 02:17:34

7. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-06-2020 20:07:26

8. Artvin merkezden ben doruk. Selamlar web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 02:15:32

9. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-07-2020 03:02:01

10. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, teşekkürler 31-07-2020 00:13:46

11. Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 00:37:44

12. Adana merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 17-08-2020 08:21:54

13. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 00:06:13

14. Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 21:33:04

15. Samsun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 24-08-2020 02:53:02

16. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 06-09-2020 22:18:51

17. Artvin merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 18:36:48

18. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 10-09-2020 08:33:14

19. Mardin merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 04-10-2020 20:27:05

20. Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun 23-10-2020 20:29:19

21. Kastamonu merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 25-10-2020 02:03:15

22. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , – 470

23. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. Selam siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 123

24. Adıyaman dan kimler var. İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. . Selam siten inan ki iyi, tebrikler , banu – 415

25. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. Selam web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , doruk – 430

26. Kırıkkale dan kimler var. İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. . Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 12

27. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 158

28. Kırıkkale dan kimler var. İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. . Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 212

29. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , ali – 12

30. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 216

31. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 361

32. Burdur dan kimler var. İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. . Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 488

33. Bu konu : ” İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 188

34. Malatya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-01-2021 22:02:45

35. Giresun dan kimler var. İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey. . selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 84

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link