Kategoriler
Genel

İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey.

Bunu şu anda İngiltere Twitter’daki 2 numaralı trend konusunun # LabourLeaks olduğu gerçeğiyle birleştirin ve bu pandemide ölen son birkaç gün boyunca günde yaklaşık 1000 kişi hakkında hiçbir şey yok, sadece size demokraside yaşamamak. Kurnaz bir diktatörlük altında yaşıyoruz.

Çin’i DSÖ ve devletlerini medya propagandası olarak kullandıkları için çözebiliriz. Çok açık. İngiltere daha incedir. Tories, Tory politikasının bildirilmesinde önyargılı olduğunu düşündükleri için BBC’yi altını doldurmaya çalışıyor. Bu … onlar için önyargılı. Hükümet hattını çok incelikli bir şekilde destekliyorlar, ancak yayınlarında tamamen inanılmaz. Hükümet TV lisansı ihtiyacını ortadan kaldırma planlarını ortaya koyduğundan bu konuda da ikiye katlandıklarını hissediyorum.

İtalya, COVID-19’un en kötü günlerini geçirdiğinde BBC ve diğer gazeteler, haklı olarak tam olarak kapladı. Biz daha kötü rakamlar ve bu konuda baskı tek şey “BoJo Get Well Soon” “BoJo Teşekkür Hemşireler”. Lanet olsun! Önemli değil. Tüm bunlar geçtikten sonra, bizi Avrupa’dan hiç bir şey almadan çıkarmaya ve ona bakan doktorları ve hemşireleri dışarı atmaya geri dönecek – çünkü ne kadar ki çoğunluğu İngiltere vatandaşı değildi!

Tüm bunlar büyük bir karmaşa ve hiçbir medya çıkışı bunu kapsamıyor. Hepsi suç ortağı. Hükümet bütün bu şeyleri çok kötü bir şekilde halletti ve buradaki medyanın her ikisini de tamamladıktan sonra bu konuda onları görevlendireceğine inanmıyorum.

“İngiltere seçiminden önce, Tory partisine Rus yatırımının gizliliği hakkında bir yazı yazıldı ve Tory hükümeti halkın bilmesinin önemli olduğunu düşünmediği için serbest bırakılmadı mı? Hala hiçbirşey.” için 18 yanıt

Denizli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 20-04-2020 07:49:19

Bursa merkezden ben banu. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 04:54:34

Afyon merkezden ben ali. Selam herkese sayfan inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 23:10:37

Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 26-04-2020 15:34:32

Elazığ merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz yeminle iyi, şukuladım 27-04-2020 23:00:14

Ağrı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler 05-05-2020 10:04:48

Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, teşekkürler 06-05-2020 02:17:34

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-06-2020 20:07:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir