İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme

Birleşik Krallık’taki tüm kısıtlamalar yaz gündönümü olan 21 Haziran AKA’da sona erecek. Putperestlik / gizemler açısından önemi düşünüldüğünde, ‘normale’ döndüğümüzü ilan etmek oldukça tuhaf bir tarih gibi görünüyor. Özellikle bu tarihin neden seçildiğine dair herhangi bir fikri olan var mı?

This Post Has 7 Comments

1. mehmet

Bu konu : ” İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 389

2. ahmet

Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

3. Anonim

Bu konu : ” İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 96

4. mehmet

Sivas dan kimler var. İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme . Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 26

5. mehmet

Bu konu : ” İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden iyi, teşekkürler , mehmet – 362

6. ahmet

Malatya dan kimler var. İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme . merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 228

7. Aylin

Antalya dan kimler var. İngiltere’de 21 Haziran’da sona eren kilitlenme . selamun aleyküm paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 60

Bir cevap yazın