İngiltere’de 22:00 Sokağa Çıkma Yasağının “Olasılığı”

https://www.google.com/search?q=curfew+uk&client=firefox-bm&prmd=niv&source=lnms&tbm=nws&sa=X&ved=2ahUKEwi9wImfl9_rAhWsGTQIHXIPBNMQ_AUoAXoECAgQAQ&biw6

Gündüz insanlara zulmetmek işe yaramadı, insanlara geceleri zulmetmek işe yaramayacak. Bunları desteklemek için sıfır bilim, ama yine de gazete resmindeki ve sihirli film kutularındaki konuşan kafaların hiçbir şeyi haklı göstermesine gerek yok.

Bahse girerim gerçek yasa olmayacak, Parlamentodan hiçbir şey geçmemiş, keyfi “acil durum yetkileri” ve tüm bunlar. Ama yine de polise hükümsüz para cezası uygulatacaklar.

“İkinci dalga” yoktur, yalnızca yanlış yöntemler kullanılarak artan testler ve daha sonra muhtemelen sonuçları şişirmeye devam eder. Matt Hancock, hükümetin gelecekte bir noktada bunu teşvik etmesinden sonra incilerini tekrar tutuyormuş gibi görünüyor.

Sadece maskeyi tak, dostum. Sadece geceleri dışarı çıkma dostum. Sadece aşını al dostum. Sadece dijital kimliğini al, dostum. Devlet çekini al, dostum. Günün için sadece küçük bir değişiklik dostum. Sadece düşünme dostum. Sadece yap dostum.

Bunun hakkında hiçbir şey yok.

Westminster’daki, medyadaki, bankalardaki ve bu ülkeyi ve insanlarını korku ve zorbalığa satan şirketlerin büyük çocuk sandalyelerindeki ruhsuz amcıklardan o kadar bıktım ki.

Taraftarları,% 99,96’sının bana gösterecek nezaketten yoksun olduğu nezaket ve saygıyla görmeye ve onlara davranmaya çalışmaktan yoruldum.

Bu ne kadar uzun sürerse, barışçıl çözüm yanılsaması o kadar sönük hale gelir.

“İngiltere’de 22:00 Sokağa Çıkma Yasağının “Olasılığı”” üzerine 19 yorum

1. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 23:09:26

2. Kırşehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 01:00:36

3. Muğla dan kimler var. İngiltere’de 22:00 Sokağa Çıkma Yasağının “Olasılığı” . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 454

Yorum yapın