İngiltere’de Covid mutasyonu

İngiltere’deki COVID mutasyonu daha mı öldürücü? Hepimiz daha hızlı yayıldığını biliyoruz, ancak COVID Jr. ise o kadar da önemli değil. Ölümcüllüğü zaten biliyorlar (bana bilmedikleri o bs hikayelerini verme) peki bu nedir ?? DL’de tutuluyor gibi görünüyor. Bu yüzden iç kepçe istiyorum.

“İngiltere’de Covid mutasyonu” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” İngiltere’de Covid mutasyonu ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 46

2. Afyon dan kimler var. İngiltere’de Covid mutasyonu . Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 185

3. Bu konu : ” İngiltere’de Covid mutasyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 337

4. Bu konu : ” İngiltere’de Covid mutasyonu ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 422

5. Çorum dan kimler var. İngiltere’de Covid mutasyonu . Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, sağolun , Hasan – 42

6. Kütahya dan kimler var. İngiltere’de Covid mutasyonu . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 497

7. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 23:33:12

8. Kastamonu dan kimler var. İngiltere’de Covid mutasyonu . Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 499

9. Bu konu : ” İngiltere’de Covid mutasyonu ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım , Hasan – 145

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link