İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı”

Başka bir yerde rapor edildiğini görmüyorum?

Dürüst olmak gerekirse, buna başlamadan 6 ay daha geçeceğini düşündüm ama görünüşe göre zor geliyorlar.

Önümüzdeki yıl bu kez günlük hayatımızdaki değişim tamamen pekişecek. “Tahminlerimi” kendime saklama eğilimindeyim ama Mart ayından beri tek bir konuda yanılmadım.

Gönderen … lamTheEnigma
[comments]

“İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı”” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden iyi, sağolun , – 483

2. Tunceli dan kimler var. İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” . Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 424

3. Bu konu : ” İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler , memo – 273

4. Bu konu : ” İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 31

5. Bu konu : ” İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , – 61

6. Amasya merkezden ben memo. Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 24-01-2021 18:58:04

7. Adıyaman dan kimler var. İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” . Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 289

8. Bu konu : ” İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 207

9. Batman dan kimler var. İngiltere’de yeni Covid türü “kontrolden çıktı” . Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ali – 468

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link