Edmund Goshall üçüncü Haçlı Seferi 1189-1192 CE

Edmund Goshall’ın büstü, Sandwich Kent England yakınlarındaki Ash’teki St. Nicholas kilisesinde hala görülebilir. Bununla birlikte, heykel 1300 civarında yaşamış bir “John Goshall” a adanmıştır. 3. Haçlı Şövalyesi Edmund Goshall, MS 1200 civarında yüz yıl önce yaşadı. Aynı Kilise’deki olası ikinci bir üçüncü Haçlı seferi şövalye figürü artı mezar, H666 tarafından hala araştırılıyor.

Effigy bugün bir John Goshall 1307 CE’ye adanmıştır, ancak daha önceki belgelerde heykel, 12. yüzyılın sonlarında yaşamış olması gereken üçüncü haçlı şövalye Edmond Goshall’a adanmıştır.

Kullanılan belgeler ve daha fazla bilgi bu bağlantıyı takip eder. Edmund Goshall (history666.com)

r / komplo - İngiltere'nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Seferi Şövalyesi kuklası ve mezarının keşfi?

History666.com’a kredi fotoğrafı

Author

25 Comments

1. Ankara merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten vallaha mükemmel, saolun 26-12-2020 15:12:28

2. Şırnak dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 426

3. Bu konu : ” İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? ” çok güzel. Selam sayfa cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 180

4. Çorum merkezden ben . Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-12-2020 19:19:34

5. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 373

6. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamlar siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım

8. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . Selam web siten valla çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 187

10. İzmir dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 475

11. Eskişehir dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . Merhaba sayfan ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 279

12. İzmir merkezden ben Aylin. Slm web siten inanki hayran edici, tebrikler 18-02-2021 20:18:28

13. Selam herkese web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, saolun , mehmet – 484

15. Bu konu : ” İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 281

16. Bayburt dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . Slm paylaşım inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 161

17. Balıkesir merkezden ben hatice. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-03-2021 03:30:13

18. selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, twitter da paylaştım

19. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

21. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Van dan kimler var. İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? . Selamın aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 413

24. Bu konu : ” İngiltere’nin güneydoğusundaki üçüncü bir Haçlı Şövalyesi heykelinin ve mezarının keşfi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 360

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link