Tanrılara, ölümden sonraki yaşama, cennete veya diğer yaygın inanışlara inanmıyorum, ancak bununla birlikte, beynimizin nasıl bu kadar sınırlı olduğuna ve evrende meydana gelen fenomenlerin çoğunu anlayamadığına dair tüm bilimsel ve kozmos teorileri ile düşünüyorum. bilimin açıklayamayacağına inandığım tek şey, insan beynimizin anlayamadığı varlıklar var. Bu tür bir düşünceye daha fazla bakmak için nasıl adlandırılır veya yaygın olarak kullanılan bir ad nedir? (boyutsuz türler olmak zorunda değildir, belirli bir boyutta veya başka bir zaman ve mekanın sakinleri olabilir)

Author

37 Comments

1. Muş dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 348

2. Uşak dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 19

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Merhaba siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 167

4. selam arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 158

6. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 356

7. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 232

8. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-02-2021 22:32:06

9. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 16

10. Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler

11. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. Erzurum dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 283

13. Karaman dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Merhaba paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 332

14. Sivas dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 56

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, saolun , Gürbüz – 395

16. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 414

17. Gaziantep merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, sağolun 03-03-2021 23:35:36

18. İzmir dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 211

19. Kırklareli dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Selamlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , gaye – 330

20. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 289

21. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, şukuladım , ahmet – 121

22. Isparta merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 03-04-2021 23:22:54

23. Kırklareli dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , doruk – 126

24. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 241

25. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, twitter da paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Selamlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 23:55:59

28. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Slm paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım , ali – 66

29. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 98

31. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-05-2021 19:25:49

32. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , memo – 454

33. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 335

34. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, tebrikler , hatice – 185

35. Bayburt merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 23-06-2021 23:30:34

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link