İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir?

Tanrılara, ölümden sonraki yaşama, cennete veya diğer yaygın inanışlara inanmıyorum, ancak bununla birlikte, beynimizin nasıl bu kadar sınırlı olduğuna ve evrende meydana gelen fenomenlerin çoğunu anlayamadığına dair tüm bilimsel ve kozmos teorileri ile düşünüyorum. bilimin açıklayamayacağına inandığım tek şey, insan beynimizin anlayamadığı varlıklar var. Bu tür bir düşünceye daha fazla bakmak için nasıl adlandırılır veya yaygın olarak kullanılan bir ad nedir? (boyutsuz türler olmak zorunda değildir, belirli bir boyutta veya başka bir zaman ve mekanın sakinleri olabilir)

“İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir?” üzerine 16 yorum

1. Muş dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 348

2. Uşak dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 19

3. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Merhaba siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 167

4. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 158

5. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 356

6. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 232

7. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-02-2021 22:32:06

8. Bu konu : ” İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 16

9. Erzurum dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 283

10. Karaman dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . Merhaba paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 332

11. Sivas dan kimler var. İnsan beynimizin anlayamadığı boyutsuz türlere inanma teorisine nasıl denir? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link