İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu?

Bu alanda benden daha usta olanlar için gerçek bir soru. Eğer aya iniş iddiaya göre sahte ise (bir komplo merceğiyle), ABD hükümeti (veya diğer çeşitli gruplar), uzay yolculuğu için gerekli teknoloji gerekliyse, kamuya mal olmuş figürlerin geniş kapsamlı zihin kontrolü kampanyalarına nasıl katılacağından daha fazlasını yapacaktır. 60’lı yıllarda uygulanabilir bile gerçekleşmedi mi?

“İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu?” üzerine 21 yorum

1. Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 16:13:25

2. Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 21:19:35

3. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-09-2020 00:15:28

4. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-09-2020 09:54:57

5. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 08:42:42

6. Konya merkezden ben gaye. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:34

7. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 40

8. Batman dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Selamlar web siten gerçekten güzel, saolun , doruk – 492

Yorum yapın