İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu?

Bu alanda benden daha usta olanlar için gerçek bir soru. Eğer aya iniş iddiaya göre sahte ise (bir komplo merceğiyle), ABD hükümeti (veya diğer çeşitli gruplar), uzay yolculuğu için gerekli teknoloji gerekliyse, kamuya mal olmuş figürlerin geniş kapsamlı zihin kontrolü kampanyalarına nasıl katılacağından daha fazlasını yapacaktır. 60’lı yıllarda uygulanabilir bile gerçekleşmedi mi?

“İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu?” üzerine 51 yorum

1. Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 16:13:25

2. Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 21:19:35

3. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-09-2020 00:15:28

4. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-09-2020 09:54:57

5. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 08:42:42

6. Konya merkezden ben gaye. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:34

7. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 40

8. Batman dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Selamlar web siten gerçekten güzel, saolun , doruk – 492

9. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-10-2020 13:47:03

10. Trabzon merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 29-10-2020 19:52:06

11. İstanbul merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 29-10-2020 19:52:54

12. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 306

13. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-11-2020 05:28:35

14. Samsun dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 211

15. Mardin dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 48

16. Aydın merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:14:25

17. Niğde dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Selam herkese paylaşım vallaha iyi, teşekkürler , ziya – 317

18. Nevşehir dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Selam web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 102

19. Samsun merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:48:43

20. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-12-2020 19:10:27

21. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla güzel, twitter da paylaştım , hatice – 270

22. Batman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-01-2021 09:55:48

23. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 34

24. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 18

25. Bolu dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 40

26. Kars dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 357

27. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 335

28. Bu konu : ” İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, twitter da paylaştım , gaye – 128

29. Sakarya merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 17-02-2021 22:08:37

30. Şanlıurfa dan kimler var. İnsan daha aya bile gitmemiş olsaydı, zihin kontrol teknolojisi nasıl var olurdu? . selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 225

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link