.

Endüstri papağanları bunun nasıl imkansız olduğu konusunda çığlık atıyor, ancak aşıların nasıl çalıştığını biliyorsanız, bunun çok mümkün olduğunu anlayabilirsiniz. Bozuk bir endüstrinin bir bağlantıyı * kabul etmek * istememesi, bir bağlantının olmadığı anlamına gelmez.

Bir aşı, bağışıklık sistemini harekete geçiren bir adjuvanın yanı sıra vücuda zayıflatılmış veya öldürülmüş bir virüs sokar. Vücut, “bu istilacı yok edilmeli” der ve ortaya çıkan virüse karşı savunma inşa etmeye başlar. Problem şu, insan hücre dizileri ile yapılan aşılar, kaçınılmaz olarak insan hücre kalıntılarını içerir. Tamamen kaldırmak imkansızdır ve endüstri bunu kabul eder.

Öyleyse, bazı aşı alıcıları insan hücresi enkazı kontaminasyonu içeren bir aşı yaptığında ne olur? Bağışıklık sistemleri, sadece amaçlanan virüsü istilacı olarak değil, aynı zamanda yolculuk sırasında otostop yapan bazı insan proteinlerini de sınıflandırır.

Vücut kendi dokularına saldırmaya başlar ve işte aşı kaynaklı otoimmün hastalık.

.. bunu hatırlamamız gerekiyor Kürtaj edilmiş fetüslerden elde edilen DNA aslında aşılarda bulaşıcı olarak bitiyor.

“Endişe verici olan konu, pek çok yaygın aşının, başlangıçta elektif olarak düşük yapılan bebeklerden alınan hücreler olan hücre dizileri kullanılarak geliştirilmiş olmasıdır. Aşıların kendileri fetal hücreler içermez, ancak aşıya asimile edilmiş fetal hücrelerden, hücre proteinleri ve fetal DNA’nın ölçülebilir kısımları dahil olmak üzere önemli “kalıntı” biyolojik bileşenler vardır.

Bağımsız araştırmalar, insan fetal hücre dizilerinde üretilen aşıların şunları içerdiğini bulmuştur: “Kabul edilemeyecek kadar yüksek seviyelerde fetal DNA parçası kontaminantları”. Bu fragmanlar eser miktarlarda olsa da, aşı yoluyla başka bir bireyin vücuduna enjekte edildikten sonra biyolojik olarak hala aktiftir. Aşılar, ev sahibinin genomuna yabancı DNA alımı olasılığını artıran sistemik bağışıklık aktivasyonu ve enflamatuar yanıtlar ortaya çıkarır. Ve aslında, fetal hücre DNA’sının aşılanan kişinin genomuna kendiliğinden entegre olabileceği bulundu.

“Aşılardaki artık yabancı insan DNA’sı ve retroviral DNA kontaminantları, DNA alımı ve savunmasız hücrelerine ve genomlarına dahil edilmesiyle bebeklerde ve küçük çocuklarda çeşitli mutasyonlara ve hastalıklara katkıda bulunabilir.

https://thinklovehealthy.com/2017/07/06/what-you-should-know-about-human-aborted-fetal-cell-dna-in-vaccines/

Author

12 Comments

1. Gürbüz Reply

Slm web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. ” çok güzel. Mrb siten cidden mükemmel, şukuladım , Emine – 463

3. Ardahan dan kimler var. İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. . Selamın aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 87

4. Bu konu : ” İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. ” çok güzel. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , – 454

5. Bu konu : ” İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 272

6. Bu konu : ” İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 136

7. Aydın merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 04:29:44

8. Giresun dan kimler var. İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 490

9. Bu konu : ” İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. ” çok güzel. Selam siten valla hayran bıraktı, saolun , doruk – 172

10. Bu konu : ” İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. ” çok güzel. Selam siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 385

11. Afyon merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 17-04-2021 18:57:19

12. Kocaeli dan kimler var. İnsan hücrelerinde büyüyen virüslerle üretilen aşılar, bazı alıcılarda otoimmün hastalığa neden olabilir. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 373

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link