Dünya dışı varlıkların anlatısı, genellikle, önceden var olan bir uzaylı ırk tarafından temasa geçmeyi veya temasa geçmeyi bekleyen ilerleyen bir medeniyet olduğumuz fikrini takip eder. Ancak insan ırkının kendisi dünya dışı varlıkların somutlaşmışı ve biz bu gezegenden değil miyiz? Hiyerarşik bir organizma zincirinde orta düzey bir tür olabilir miyiz ve gördüğümüz uzaylı gözlemleri veya ufo’lar, bu gezegenin şu anki sakinleri ile etkileşime geçmek için zaman yolculuğunu kullanan gelecekteki benliklerimizden başka bir şey değil mi?

Bu, üçüncü boyutta yaşadığımız ve aşağıda ve üstünde var olan, insanların iletmek ve almak için deneysel ilaçlar gibi çeşitli yollarla etkileşime girdiği çok boyutlu bir düzlemden bahsettiği bir Alex Jones podcast’inden ödünç alınmıştır. yenilik için bilimsel veya teknolojik bilgiler. Ancak, bu sürecin küresel elit veya gizli toplumlar tarafından kendi çıkarları için tekelleştirildiğini ve bozulduğunu söylüyor. Başka bir örnek, filmin son bölümünün Mathew mc’yi gösterdiği yıldızlararası film olabilir. bir solucan deliğinden geçtikten sonra kendini içinde bulduğu başka bir boyutsal düzlemde genç kızıyla etkileşime girdi. Geçmişte olan gelecekten kendi kızıyla bağlantı kurduğu ve rafın kitabını çalmasıyla sona erdiği sahne.

Author

28 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

2. Kütahya dan kimler var. İnsan ırkı uzaylı mı? . Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 498

3. Diyarbakır dan kimler var. İnsan ırkı uzaylı mı? . Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 102

4. Bu konu : ” İnsan ırkı uzaylı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 420

5. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, saolun

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsan ırkı uzaylı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki iyi, tebrikler , Gürbüz – 477

7. Elazığ dan kimler var. İnsan ırkı uzaylı mı? . Selam sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 63

8. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-05-2021 15:03:43

9. Mersin dan kimler var. İnsan ırkı uzaylı mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 171

10. Bu konu : ” İnsan ırkı uzaylı mı? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 362

11. Mrb bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım

12. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım

13. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım

14. Afyon merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 03:58:47

15. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, şukuladım 22-06-2021 15:39:55

16. Tokat merkezden ben emin. Selam paylaşımınız cidden iyi, sağolun 22-06-2021 19:51:20

17. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

18. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Kilis dan kimler var. İnsan ırkı uzaylı mı? . Selamlar siteniz ciddiyim iyi, saolun , ali – 394

20. Bu konu : ” İnsan ırkı uzaylı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ali – 340

21. Bu konu : ” İnsan ırkı uzaylı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun , ahmet – 118

22. Çorum merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 07:59:52

23. Kütahya merkezden ben ziya. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım 10-07-2021 13:11:34

24. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. İnsan ırkı uzaylı mı? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 481

25. Hatay merkezden ben ziya. Mrb siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 09:55:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link