Kategoriler
Genel

İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır.

Tavşan deliğinden yeterince derine inen herkes, en canlı insanların neye inandığını anlar, görünmeyen bir manevi boyutta var olan varlıklara inanırlar.

Bu yüzden gizli ritüeller yaparlar ve çocuklara tecavüz etmek ve feda etmek gibi kötü şeyler yaparlar, bu kötü ruhsal varlıkları memnun etmektir.

Piramidin tepesinde Şeytan, Şeytan veya Lucifer dediğimiz düşmüş bir melek olduğuna inanıyorum ve bu yüzden en kötü zengin insanların gündemlerinin hepsi insan karşıtı ve Dünya karşıtı, çünkü onlar insanlıktan nefret eden bu kötü ruhsal varlıkların kuklaları ve hayatta kalmak için Dünya’ya ihtiyaç duymazlar: havamızı solumasına gerek yoktur, yiyeceklerimizi yemeleri veya suyumuzu içmeleri gerekmez ve bu yüzden hepsini zehirlemeye çalışırlar. kendilerinin tadını çıkaramayacakları her şeyi öldürmek ve yok etmek için

Neden bütün bunları yapsınlar? İnanıyorum ki Tanrı onları bize hizmet etmek için yarattı, ama aynı zamanda onlara bizim gibi özgür bir irade verdi ve bunlar güzel ve inanılmaz yaratıklar, formda veya zihinsel olarak bizim gibi değiller, çünkü aynı arzulara cazip değiller bizler olarak, bizi daha zayıf bir ırk olarak düşünüyorlar ve bu yüzden birçoğumuzun altında olduğumuzu öğrenmek birçoğuna hakaret ediyordu, bize hizmet etmek için buradalar, ama bizden daha üstün hissediyorlar ve şimdi birçok onlardan bizden nefret ediyorlar ve sonuç olarak Tanrı’ya karşı isyan ediyorlar, kusursuzluktan düştüler ve ne yazık ki onlar bizim için olduğu gibi affedilebilirlik olduğunu sanmıyorum ve bu yüzden sahip olduğunuz şey, bir sürü harika yaratık yaşıyor Bizden ve Tanrı’nın bizim için yarattığı güzel Dünya’dan nefret eden görünmeyen bir ruhsal dünyada.

İyi haber, bu varlıkların kutsal kalan ve hala Tanrı’nın tarafında olan ve bu yüzden de bizim tarafımızda olan çok daha fazlası olduğu. Ve böylece insanlığın ve Dünya’nın varlığını göremediğimiz ve devam eden manevi savaş var ve olumlu ya da olumsuz kelimeleriniz, düşünceleriniz, hisleriniz ve duygularınızla, ya iyiliğe güç veriyorsunuz. ya da kötü tarafı.

“İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır.” için 22 yanıt

Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-06-2020 05:52:29

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım 26-06-2020 17:30:23

Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 02-07-2020 01:59:43

Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım 06-07-2020 03:13:58

Muğla merkezden ben banu. Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-07-2020 01:35:26

Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 18-07-2020 05:51:36

Iğdır merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-08-2020 08:26:22

Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-08-2020 18:51:21

Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-09-2020 22:52:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir