Tavşan deliğinden yeterince derine inen herkes, en canlı insanların neye inandığını anlar, görünmeyen bir manevi boyutta var olan varlıklara inanırlar.

Bu yüzden gizli ritüeller yaparlar ve çocuklara tecavüz etmek ve feda etmek gibi kötü şeyler yaparlar, bu kötü ruhsal varlıkları memnun etmektir.

Piramidin tepesinde Şeytan, Şeytan veya Lucifer dediğimiz düşmüş bir melek olduğuna inanıyorum ve bu yüzden en kötü zengin insanların gündemlerinin hepsi insan karşıtı ve Dünya karşıtı, çünkü onlar insanlıktan nefret eden bu kötü ruhsal varlıkların kuklaları ve hayatta kalmak için Dünya’ya ihtiyaç duymazlar: havamızı solumasına gerek yoktur, yiyeceklerimizi yemeleri veya suyumuzu içmeleri gerekmez ve bu yüzden hepsini zehirlemeye çalışırlar. kendilerinin tadını çıkaramayacakları her şeyi öldürmek ve yok etmek için

Neden bütün bunları yapsınlar? İnanıyorum ki Tanrı onları bize hizmet etmek için yarattı, ama aynı zamanda onlara bizim gibi özgür bir irade verdi ve bunlar güzel ve inanılmaz yaratıklar, formda veya zihinsel olarak bizim gibi değiller, çünkü aynı arzulara cazip değiller bizler olarak, bizi daha zayıf bir ırk olarak düşünüyorlar ve bu yüzden birçoğumuzun altında olduğumuzu öğrenmek birçoğuna hakaret ediyordu, bize hizmet etmek için buradalar, ama bizden daha üstün hissediyorlar ve şimdi birçok onlardan bizden nefret ediyorlar ve sonuç olarak Tanrı’ya karşı isyan ediyorlar, kusursuzluktan düştüler ve ne yazık ki onlar bizim için olduğu gibi affedilebilirlik olduğunu sanmıyorum ve bu yüzden sahip olduğunuz şey, bir sürü harika yaratık yaşıyor Bizden ve Tanrı’nın bizim için yarattığı güzel Dünya’dan nefret eden görünmeyen bir ruhsal dünyada.

İyi haber, bu varlıkların kutsal kalan ve hala Tanrı’nın tarafında olan ve bu yüzden de bizim tarafımızda olan çok daha fazlası olduğu. Ve böylece insanlığın ve Dünya’nın varlığını göremediğimiz ve devam eden manevi savaş var ve olumlu ya da olumsuz kelimeleriniz, düşünceleriniz, hisleriniz ve duygularınızla, ya iyiliğe güç veriyorsunuz. ya da kötü tarafı.

Author

74 Comments

1. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-06-2020 05:52:29

2. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım 26-06-2020 17:30:23

3. Selamlar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

4. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

5. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 02-07-2020 01:59:43

6. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım 06-07-2020 03:13:58

7. Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

8. Muğla merkezden ben banu. Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-07-2020 01:35:26

9. Kastamonu merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 18-07-2020 05:51:36

10. Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

11. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

12. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-08-2020 08:26:22

13. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, tebrikler 12-08-2020 12:53:06

14. Mrb web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-08-2020 18:51:21

17. Selam herkese siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, saolun

19. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

20. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-09-2020 22:52:59

21. Çorum merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-09-2020 12:48:42

22. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Ordu merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:26:24

24. Merhaba siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım 11-10-2020 06:31:49

26. Kilis dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun , ahmet – 13

27. Ankara dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 167

28. Burdur merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 01-11-2020 17:38:09

29. Merhabalar paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım

30. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 135

31. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hoşuma gitti, saolun , hatice – 94

32. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 377

33. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

34. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 313

35. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla iyi, teraziye tıkladım , Emine – 474

36. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 318

37. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 127

38. Şanlıurfa dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 313

39. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun 17-12-2020 16:57:07

40. Konya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 13:19:58

41. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun , Emine – 172

43. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 463

44. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

45. Eskişehir dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . selamun aleyküm web siten inan ki iyi, teşekkürler , doruk – 421

46. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 250

48. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , gaye – 1

49. Niğde merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inan ki iyi, saolun 17-01-2021 11:55:18

50. Amasya merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım 18-01-2021 04:09:41

51. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 19-01-2021 13:21:16

52. Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

53. Selam siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

54. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 316

55. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, sağolun , memo – 453

56. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler

57. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . Mrb paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 4

58. merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

59. Merhabalar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

60. Samsun merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-02-2021 12:08:43

61. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun

62. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler

63. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 132

64. Eskişehir dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 368

65. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . Selam bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 13

66. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 66

67. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , gaye – 199

68. Kilis dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . selam arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , doruk – 49

69. Bu konu : ” İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha iyi, twitter da paylaştım , gaye – 461

70. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-05-2021 18:45:58

71. Muş dan kimler var. İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır. . Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 180

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link