İnsanlık inanılmaz.

Görünüşte sınırsız yeteneklere sahip hiper zeki bir türüz.

Olağanüstü bir teknolojiye sahibiz, insan vücudu hakkında inanılmaz bir anlayışa sahibiz, sosyal olarak ilerledik ve diğer tüm gözlemlenen gezegenlere ve sistemlere kıyasla gerçekten harikayız. Halk söz konusu olduğunda bizler, yaşamı dünyada gözlemlediğimiz kadar küçük ölçüde bile gelişmiş bulamadığımız için eşsiziz. (uzaylılar gerçektir, ancak bu yazının konusu değil).

Bir tür olarak bizler harikayız. Binlerce yıldır sert iklimlerde hayatta kaldık ve çoğu yaşamın yaşayamayacağı alanlarda bile aştık. Tür olarak henüz bilmediğimiz ve anlamadığımız birçok şey var, ama bir gün her şeyi çözeceğimizden ve evreni tam olarak anlayacağımızdan hiç şüphem yok. Biz. Vardır. İnanılmaz.

Öyleyse neden her şey bu kadar boktan? Neden kanser her yıl daha da artıyor? Depresyon neden bu kadar yaygın? Neden covid aşısı gibi şeylere karşı bir tartışma var? (Fyi mRNA aşısına karşıyım). Ama liderlerin dürüst ve güvenilir olduğu sağlıklı bir sistemde, şirketlerin ne kadar para biriktirebilecekleri değil, insanların yürekten çıkarları olduğu bir sistem .. İlk etapta böyle bir güvensizlik olmazdı. Olmaması gereken (olmaması gereken) güçler, niyet açısından gerçekten iyiliksever olsaydı ve her zaman medeniyetin ve bir bütün olarak insanlığın ilerlemesi için ellerinden geleni yapıyor olsalardı, şüpheci diye bir şey olmazdı.

İnsan türü, en zorlu ortamlarda bin yıl boyunca hayatta kaldı ve her zaman zirveye çıktı, bu kadar uzun süre hayatta kalmaları için onları kim aşıladı?

İnsan türü, tüm insanların% 50’sinin hayatlarının bir noktasında istatistiksel olarak kansere yakalanma olasılığı olmadan binlerce yıldır var olmuştur.

Günümüzde, daha önce kaydedilenden daha fazla otoimmün bozukluk var.

Alzheimer her zaman yüksektir – 6’da 1’i daha sonraki yaşamda dejeneratif bir bilişsel hastalık geliştirecektir.

İnsan türü bu kadar zekiyse, neden bu şeyler sadece mevcut değil, artıyor?

Bunun aksine, son birkaç on yılda kademeli olarak yükselen diğer şeylere bakabiliriz.

Aerosol partikül püskürtme (chemtrails). Şimdi sadece kamuoyuna açıklanmıyorlar, “küresel ısınma” nedeniyle de artıyorlar. Atmosfere alüminyum gibi yansıtıcı parçacıklar püskürtmek. Alüminyumun, Alzheimer gibi nörodejeneratif hastalıklarla bağlantılı olduğu düşünülmektedir.

Bağlantıyı gör (Google’ın ilk sayfası, eminim pek çok çalışma vardır).

Alüminyum ayrıca roll-onlar dahil hemen hemen tüm deodorantlarda bulunur.

GDO’lar son birkaç on yıldır yükselişte. Monsanto anlaşması sayesinde artık GDO’suz sebze / tahıl satın almak neredeyse imkansız. Günlük olarak genetiği değiştirilmiş yiyecekler yeriz ve bunun farkında bile değiliz.

“Diyet” yiyecekler, Instagram’ın her yerinde sahte güzelliği teşvik ederken aynı zamanda önemli ölçüde fazla kilolu bir nüfusa itiliyor. İnsanların, dünyanın her yerinden ünlülerin ve modellerin fotoğraflarını çekmiş fotoğraflarına dayanan gerçekçi olmayan güzellik hedefleri var. Sağlıklı beslenmek asla kötü bir şey değildir (GDO’dan kaçınabiliyorsanız), diyet ürünleri hemen hemen her zaman aspartam içerir (Aspartam, genetiği değiştirilmiş E.Coli bakterilerinin dışkı maddesinden üretilir). Tatlandırıcı bile GDO’ludur ve iğrençtir. Birçoğu yüksek aspartam diyetleri ile vücudunuzdaki her organı etkileyebilecek ciddi sağlık sorunları arasında bağlantılar kurmuştur. Yine de, zaten FDA onaylı olduğundan, hiç kimse bunu koymaya istekli değildir. klinik araştırmalara para.

Su florlanır. Çok iyi çalışılmamış, ancak Çin’den bazı çalışmalar (Bu, tasarım gereği tam olarak en güçlü değil, ancak yine de bazı kaşları kaldırıyor), florürü düşük IQ’ya, karmaşık düşünceye girememe ve artan uyumluluğa bağladı.

Bu, türe karşı çok sayıda yozlaşma ve iğrenç eylemin hepsini kapsayan bir liste değil.

Bizler sonsuz derecede güçlü ve ilahi yaratıklarız. Hayat, evrenin kendisini daha iyi anlayabilmesi için basitçe bir deneyim olması amaçlanan kısa bir yolculuktur. Bu anlayışla, iyi / kötülerin insan yapımı yapılar olduğunu ve nihayetinde her şeyin kendisini anlama çabasındaki evrenin bir ifadesi olduğunu anlıyorum. Ancak deneyim kaçırıldı ve insanlığı düşük titreşim durumunda tutmaktan güç kazanan yozlaşmış ve kötü bir varlık tarafından büyük ölçüde etkileniyor.

Sonsuz derecede güçlüyüz. Biz sonsuz derecede bilgeyiz. Son derece parlakız ve 3. boyut insan formunda bile sonsuz yeteneklere sahibiz. Potansiyelimizi yok eden ve milyarlarca insanın yaşam deneyimini mahveden daha yüksek bir zeka tarafından hükmedildik ve aldatıldık.

Gerçek komplo bu.

Bu hapishaneden nasıl kurtulacağız?

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 134

2. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sağolun

3. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki güzel, şukuladım , emin – 307

4. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , – 290

5. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-02-2021 18:09:29

6. Kırklareli merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 24-02-2021 18:09:38

7. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , ali – 179

8. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 38

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 498

10. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Merhabalar siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 395

11. Kars dan kimler var. İnsan ırkının mevcut durumu . Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 55

12. Selam siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 251

14. Merhaba herkese siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

15. Şanlıurfa dan kimler var. İnsan ırkının mevcut durumu . Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 9

16. Bu konu : ” İnsan ırkının mevcut durumu ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 484

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link