Kategoriler
Genel

İnsan kaçakçılığı

Burada uzun zamandır kenarda duruyordum, bu akşam insan ticareti hakkında bir şeyler okuyordum, bu ülkenin elitlerinin insan ticaretine katılmasının sürpriz olmadığını anladım. Bu ülke insan kaçakçılığı üzerine kurulmuştur. Kölelik insan kaçakçılığı, kurucu baba ve sömürgeci insan kaçakçılığıydı. İnsanları kendi ülkelerinden çaldılar ve köleleştirdiler ve istismar ettiler. Jeffery Epstein ve Clinton’ların kötü olduğunu düşünüyorsanız, her zaman kötü şeyler olmuştur. İkisini daha önce hiç ilişkilendirmedim ama gerçekten farklı değil. O zamanlar oluyordu ve şu anda ne yazık ki olması sürpriz değil.

“İnsan kaçakçılığı” için 11 yanıt

Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 04-06-2020 04:35:15

Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-06-2020 08:47:53

Ordu merkezden ben Emine. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-06-2020 22:43:12

Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-07-2020 13:21:20

Bursa merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 16:34:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir