Bu bir komplo değil, daha çok nerede soracağımı bilmediğim bir soru. 7. sınıftan beri Pizza kapısını takip ediyor ve onun hakkında sürekli daha fazla şey öğreniyorum. YouTube aracılığıyla öğrendim ve o sırada tüm gerçek kanıtlar Comet Pizza ve Panda gözleri ve Öldürme odası gibi bunun olduğunu öne süren yetkililerin Instagram hesaplarının olduğuydu. Herkese bundan bahsettiğimi hatırlıyorum, arkadaşlarım, aileleri ve hatta ailem ve herkes deli olduğumu söyledi. Son zamanlarda, hükümetimi ve Hollywood’u finanse eden bir çocuk seks kaçakçılığı çetesinin olduğuna gerçekten inandıklarını söyleyen daha fazla insan bana geldi. Şimdi bir son sınıf öğrenciyim ve iş için dört yıllık bir yıla katılacağım, gerçekten tutkumun sorumluları bulmak ve bu canavarların ellerinde mahvolup kaybolan hayatlara adalet getirmek olduğunu hissediyorum. En büyük etkiye sahip olmak için hangi ana veya mesleğe girebilirim?

Author

6 Comments

1. Bu konu : ” İnsan kaçakçılığına karşı ne derece mücadele edebilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 449

2. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 20:32:18

3. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Şırnak dan kimler var. İnsan kaçakçılığına karşı ne derece mücadele edebilirim? . Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 412

6. Zonguldak dan kimler var. İnsan kaçakçılığına karşı ne derece mücadele edebilirim? . Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link