http://clonaid.com/page.php?12

Bu şirket, Clonaid’in insan klonlarını satışa sunduğunu iddia ediyor. Sitede başvuru süreci bulunmaktadır. Ana müşterileri, genetiğine sahip bir çocuk isteyen eşcinsel çiftlerdir. Elitlerin uzun süredir klon kullandığına dair söylentiler var. Hatta bazıları aramızda, hatta Beyaz Saray’da bile klonlar olduğunu düşünüyor.

26 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler

2. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. İnsan klonlama . Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 418

3. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

4. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, saolun , Hasan – 350

5. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 05-07-2021 15:33:45

6. Şırnak dan kimler var. İnsan klonlama . selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 391

7. Karabük merkezden ben ali. Slm sayfa vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 04:56:06

8. Malatya merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 13:41:25

9. Tokat dan kimler var. İnsan klonlama . Merhabalar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 416

10. Merhaba sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 378

12. Trabzon merkezden ben Hasan. Mrb siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım 15-07-2021 14:53:13

13. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 148

14. Şanlıurfa merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 09:07:21

15. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-08-2021 15:45:57

16. Bolu merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 22-08-2021 21:37:49

17. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım , memo – 170

18. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. Merhaba web siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 441

19. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 422

20. Şırnak dan kimler var. İnsan klonlama . Selamlar sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ali – 307

21. Samsun dan kimler var. İnsan klonlama . Slm siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 482

22. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 275

23. Bitlis dan kimler var. İnsan klonlama . selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 369

24. Bu konu : ” İnsan klonlama ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 438

Write A Comment