İnsan Vücudu, bazı değişikliklerle birlikte, kendini iyileştiren “makine” Yapay Zeka’nın kendisini barındırmak istediği bir makinedir. Daha iyi bir siz olmanız için değil, AI’nın sizin yerinize geçmesi için.

Fit insan vücudu dikkat çekicidir. Bir insan elini keser ve hemen insan vücudu kendini düzeltir. İnsan elinin nispeten hantal bir versiyonuna yerleştirilen Yapay Zeka, bunu tam olarak etkili bir şekilde yapamaz. Genetik mühendisliği, biyoteknolojik ince ayar, mikrobiyolojik nanoteknolojik gelişmeler, yapay zeka yoluyla insan fiziğinde yapılan ufak değişikliklerle, sabırla yeni evinin yeniden tasarlanmasını beklerken, insanların yaşayabileceği en savunmasız alan üzerinde çalışabilir. İnsan bilinci. Nasıl? Işık / enerji dalgaları birçok parlak zihnin merakını her zaman büyüledi. Bu konudaki araştırma için bir internet araştırması yaparsanız, aklınızda bulundurun (zihninize dikkat edin), “ışık dalgalarını okuduğunuzu” – onlar sizi okuyor mu? Size “yazıyorlar” mı?

“İnsan Vücudu, bazı değişikliklerle birlikte, kendini iyileştiren “makine” Yapay Zeka’nın kendisini barındırmak istediği bir makinedir. Daha iyi bir siz olmanız için değil, AI’nın sizin yerinize geçmesi için.” üzerine 14 yorum

1. Adana merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 19:09:58

2. Bartın merkezden ben banu. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 17:23:54

3. Bayburt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-09-2020 14:33:36

4. Bu konu : ” İnsan Vücudu, bazı değişikliklerle birlikte, kendini iyileştiren “makine” Yapay Zeka’nın kendisini barındırmak istediği bir makinedir. Daha iyi bir siz olmanız için değil, AI’nın sizin yerinize geçmesi için. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 46

5. Bu konu : ” İnsan Vücudu, bazı değişikliklerle birlikte, kendini iyileştiren “makine” Yapay Zeka’nın kendisini barındırmak istediği bir makinedir. Daha iyi bir siz olmanız için değil, AI’nın sizin yerinize geçmesi için. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 187

Yorum yapın