İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’

https://www.conservativewoman.co.uk/the-racketeering-and-corruption-that-led-to-man-made-covid-virus-being-unleashed/

Yazan Neville Hodgkinson Temmuz 14, 2021

Dün, finansal çıkarlarla ilgili yenilikleri izleyen bir ABD şirketini yöneten Dr David Martin tarafından 9 Temmuz Cuma günü Alman liderliğindeki uluslararası Corona Araştırma Komitesine verilen kanıtları bildirdik. SARS (Şiddetli Akut Solunum Sendromu) koronavirüsü etrafında verilen 4.000’den fazla patentin gözden geçirilmesinin çarpıcı sonuca yol açtığını söyledi: ‘SARS yaptık’. Bugün, canlı akış videosunun burada olduğu kanıtlarının bir açıklamasına devam ediyoruz:

David E. Martin, SARS-CoV-2 ve mRNA Aşılarının Tarihi ve Kökenleri hakkında:

https://odysee.com/@Corona-Ausschuss:3/Sitzung-60-Die-Zeit-ist-kein-flacher-Kreis-5-Martin:f?r=6MWs3ayHwcFCXKZtazKgEszyrbBpefst

ABD, RICO Yasası olarak bilinen bir federal yasaya sahiptir. Dostça görünüyor, ancak ölümcül bir şeyi hedefliyor: Raketçilerin Etkilediği ve Yozlaşmış Örgütler. Organize suç çetelerine karşı başarılı suçlamalar getirmenin karmaşıklığı nedeniyle tanıtıldı.

Dr David Martin, Corona Araştırma Komitesi’ne, Nisan 2003’te bir ABD ilaç şirketinin, Hastalık Kontrol Merkezlerinin SARS’ın patentini almaya çalışmasından sadece üç gün sonra, anti-viral ajanlar, tedavi ve koronavirüs enfeksiyonlarının kontrolü için bir patent başvurusunda bulunduğunu söyledi. koronavirüsün kendisi – sözde gizli bir uygulamada. İlk SARS salgını o yılın Şubat ayında Çin’de meydana gelmişti.

Onun açıklaması, soruşturma komitesi başkanı, kurumsal dolandırıcılıkları ifşa etme konusunda uzmanlaşmış Alman avukat Reiner Fuellmich’in şu yorumu yapmasına yol açtı: ‘Bu, nihayetinde bir RICO davasına dönüşebilir.’

Martin yanıtladı: ‘Patlamak mümkün değil – bu bir RICO davası. Ve Nisan 2003’te ilk koronavirüs için oluşturulan RICO modeli, SARS-COV-2’nin ortaya çıktığını gördüğümüzde tamamen aynı programa göre oynandı.’

Moderna’ya (başlangıçta ModeRNA’ya), virüsün yeni alt bölümü ortaya çıkmadan önce bile Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Ulusal Enstitüsü’ndeki aşı araştırma merkezinden telefonla Covid aşılarının temelini oluşturan başak proteini için genetik dizi verildiğini iddia etti. tanımlandı. ‘Gerçekten bir şeye sahip olmadan önce bir şeye nasıl davranırsınız?’ O sordu.

Moderna (başlangıçta ModeRNA Therapeutics), 2010 yılında bir yatırımcı ekibi tarafından RNA (ribonükleik asit) teknolojisi geliştirmek üzere kurulmuş, Massachusetts merkezli bir şirkettir ve vücudumuzda yeni ilaçlar yapmak için RNA kodunun gücünden yararlanma konusunda büyük umut vaat ettiği düşünülür.

Martin, bir diğer önemli tarihin de 5 Haziran 2008 olduğunu söyledi. Bu, ABD’deki İleri Savunma Araştırma Programı’nın (DARPA) biyolojik bir silah olarak koronavirüsle ilgilenmeye başladığı dönemdi. Aynı zamanda, şu anda Paris merkezli ilaç devi Sanofi’nin bir parçası olan bir ilaç şirketinin, 12 yıl sonra SARS-COV-2’nin onu sağlık yapan yeni özellikleri olduğu söylenen genleri hedef alan bir dizi patent başvurusu yaptığı tarihti. insanlar için tehlike.

2008’den itibaren, çok sayıda kuruluştan alınan patent başvuruları, sonunda tanımlandığı şekliyle virüsün ‘her özelliğini’ tanımladı. Mart 2020’de yayınlanan ve onu tanımlamak için rutin olarak kullanılan referans belgesi, yeni özelliklerin doğada ortaya çıktığını ve virüsün “yarasalarda ve diğer vahşi yaşam türlerinde bulunan virüsler arasında doğal olarak meydana gelen birden fazla rekombinant olaydan kaynaklandığını” iddia etti. ‘.

Martin şunları söyledi: “Ne yazık ki, raporlarını gerçekten yeni olarak kabul ederseniz, 2008 ve 2019 yılları arasında verilmiş ve SARS-COV-2’de yeni olduğu iddia edilen unsurlara sahip 73 patent bulursunuz. Yani – SARS salgını olmadı, çünkü bunun tüm unsurlarını biz tasarladık.’

Sözde yeni virüsün 2016’dan beri insanın ortaya çıkması için hazır olduğu söyleniyordu. Ancak Martin, ‘yalnızca insanın ortaya çıkması için hazırlanmakla kalmadı, ticari sömürü için de patentlendi – 73 kez’ dedi. ‘Bu patojenin bir şekilde benzersiz veya yeni olduğuna dair herhangi bir iddia, patent kayıtlarında yayınlanan gerçek gen dizilimleriyle çelişiyor.’

Chapel Hill’deki Kuzey Karolina Üniversitesi’ndeki (Çin, Wuhan’daki laboratuvarla koronavirüs ‘işlev kazanımı’ çalışmasında işbirliği yapan) araştırmacılar, Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü ve Moderna ile birlikte, bir ani artışın sıralamasına başladılar. Wuhan salgınının gerçekleşmesinden bir ay önce, Kasım 2019’da protein aşısı.

Martin ayrıca, insanlara spike protein için RNA dizisi enjekte etmenin gerçek bir aşı olduğu fikrine de meydan okudu. Bunun arkasındaki teori, bağışıklık sistemine kendi içinde toksik etkileri olan proteini tanımayı öğreterek, vücudun virüse maruz kaldığında toksinle daha iyi başa çıkmak için daha donanımlı olacağıdır.

“Maalesef çok iyi niyetli insanların tuzağa düştüğünü görmeye devam ettiğimiz yanılsaması, bir virüs için aşı olup olmadığımızla ilgili konuşmalar. Gerçek şu ki, değiliz. Yıllardır bilinen ve patenti alınmış bir dizinin bilgisayar simülasyonu olan spike protein RNA dizisini enjekte ediyoruz. Doğadan türememiştir.

“Bunun bir şekilde profilaktik veya önleyici olduğu hikayesinin gülünç doğası, kanıtların yüzde 100’ü karşısında uçuyor, çünkü kanıtlar, herhangi bir ilaç şirketinin virüsle mücadele etmek için hiçbir çaba göstermediğini fazlasıyla açıkça ortaya koyuyor. Bu, insanlara zararlı olduğu bilinen spike proteini enjekte ettirmekle ilgili.’

Bunu yapmanın nedeninin, insanları bir pan-koronavirüs aşısına ‘bağımlı’ hale getirmek olduğunu savunuyor. On yıllık bir pan-grip aşısı emri vardı, ‘umutsuzca, umutsuzca, umutsuzca dünyanın dört bir yanındaki hükümetler tarafından teşvik edildi. Başarısız oldular. Ve eğer grip aşı yapmazsa, herkese aşı yaptırma vaadiyle, patojeni değiştirelim diye karar verdiler.

“Bir talep yanılsaması yaratmanız gerekiyor ve şu anda talep yanılsamasını yaratma konusunda, ürettiğiniz bir olayın aciliyetinden daha iyi bir iş çıkaran hiçbir şey yok.

‘İşte üzücü ve ciddi ironi: 2002’de şarbon korkusundan sonra bu sorunları gündeme getirdim ve trajedi şu anda yüz milyonlarca insanın patojen uyarıcı bir bilgisayar dizisinin enjekte edildiği bir dünyada oturuyor olmamız. Patent Ofisi, tıp mesleği ve FDA’nın (Gıda ve İlaç İdaresi) kendi klinik standartlarında önermediği bir aşıdır. Ama bu terimi kullanarak, şimdi yüz milyonlarca insanı 2005’te biyolojik silah olarak bilinen şeye maruz bırakıyoruz.’

Martin’in canlı olarak yayınlanan kanıtlarının videosu şimdiden on binlerce kez izlendi. En azından, sunduğu veriler, virüsün hayvanlardan insanlara geçme kapasitesini geliştiren doğanın bir ürünü olduğu fikrini kesinlikle rahatlatmalıdır.

Bunun kendi içinde çok büyük etkileri vardır. Birincisi, Gates Vakfı’ndan büyük bir nakit infüzyonuyla 2017’de başlatılan Salgın Hazırlık Koalisyonu’nun (CEPI) iddialarına neden inanalım ki, evrensel bir koronavirüs aşısı için önerilen 3.5 milyar dolarlık bir arayışın ‘SARS’ı içermesi’ -COV-2 ve varyantları’ arzu edilen mi yoksa ulaşılabilir bir hedef mi?

Plana destek çağrısında bulunan kurucu ortak Bill Gates, ‘CEPI, küresel bilim topluluğunun inanılmaz bir şey yapmasına yardımcı oldu: bir yıldan kısa bir sürede Covid-19 aşıları geliştirmek.’ Bu iddia, Martin tarafından ortaya çıkarılan 20 yıllık patent izinin ışığında kulağa boş geliyor.

Üstelik Martin, koronavirüsün iddia edilen SARS ‘varyantlarının’ bile yapay olduğu ve gerçek varyasyonlardan ziyade farklı gen parçalarının tanımlanmasını temsil eden bir durumu dile getirdi.

“Okuma çerçevesi dediğiniz şeyi başlattığınızda ve durdurduğunuzda sadece bir değişiklik” dedi. ‘Aradığımız şey aramaya değer olduğuna karar verdiğimiz bir şeyse, onu bulacağız… Nerede başlamayı veya durmayı seçersem, onu buldum diyebilirim. Ya da bulamadım! Verilere yansıttığım eşleşmeyi bulamadım, çünkü verilere eşleşmeyi bulamayacağım şekilde bakmayı seçtim.’

Devlet danışmanları, terörün etkisinin azaldığını hissettiklerinde, görünüşte çantadan ‘yeni varyantlar’ çekerken, bu, gerçekte neler olup bittiğinin ayık bir şekilde yeniden değerlendirilmesini gerektiren başka bir alandır.

Dr. David Martin’in hazırladığı “Fauci/Covid-19 Dosyası” 205 sayfa:

https://www.davidmartin.world/wp-content/uploads/2021/01/The_Fauci_COVID-19_Dossier.pdf

36 Comments

1. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 15:10:21

2. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 180

3. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim iyi, teşekkürler , ziya – 187

4. Ankara dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Slm web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 6

5. Uşak dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , – 347

6. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 319

7. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 321

8. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , – 29

9. Kilis dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Selam paylaşımın vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 1

10. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun

11. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 456

12. Erzincan merkezden ben ali. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 31-07-2021 06:50:10

13. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 53

14. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

15. Karabük merkezden ben ali. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler 01-08-2021 09:01:06

16. Aydın merkezden ben hatice. Selam sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 02-08-2021 21:01:04

17. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 169

18. Bayburt dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 13

19. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 438

20. Mardin merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 03:42:25

21. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 09-08-2021 02:44:41

22. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Kırşehir merkezden ben emin. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-08-2021 22:55:02

24. Sivas merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 27-08-2021 05:45:32

25. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 244

26. Ardahan merkezden ben banu. Mrb paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 03:36:06

27. Kars dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 59

28. Selam herkese siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 466

30. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

32. Kars dan kimler var. İnsan yapımı Covid virüsünün serbest bırakılmasına yol açan ‘şantaj ve yolsuzluk’ . Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 255

33. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla güzel, face de paylaştım 22-09-2021 14:24:07

34. Tunceli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-09-2021 13:28:15

Write A Comment