Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği tecrübeli ve etkiliyim. Doktora eğitimimi tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ayda. Teorik ve deneysel olarak ışık çalıştım. Şimdi her şeyin ışıktan yapıldığını açıkça biliyorum. Doktora derecem tez yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçlarına sahiptir; tipik bir Ph.D. ilk yazar olarak iki dergi makalesi için araştırma sonuçlarına karşılık gelir ve tez, ilk yazar olarak yaklaşık sekiz dergi makalesi için araştırma sonuçlarına sahiptir. Elektrik mühendisliğinde sonuçlarda gösterilen insan yaratıcılığı ilkesi hayatın her yerinde uygulanabilir.

İnsan yaratıcılığında benimle yapılan istişareler, bir insana, yaşamdaki herhangi bir sorunu Yaradan’ın tam doğruluğu içinde çözme yeteneğinin bilincinde olması önerilecek şekildedir. Pratik sonuca dayalı olarak tamamen doğru bir hayat yaşıyorum ve Yaradan ile tam bir iyilik hakkında konuşabiliyorum. [any human can do this]. Bir insana ilettiğim tüm hakikat (tanrısal bilgi) Yaradan’dandır, sadece onu iletirim. Ben herhangi bir mezhebin üyesi değilim. Dünyadaki hiçbir insan yapımı örgütün üyesi değilim. Benimle dünyanın her yerinden İngilizce veya Sırp dilinde Skype üzerinden günde 45 dakika konuşmak tamamen koşulsuz olarak ücretsizdir.

Koşulsuz ücretsiz görüşmeler planlamak için benimle E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: stevanurosevic@gmail.com

Aşağıdaki ikisinde her şey koşulsuz olarak ücretsizdir:

YouTube kanalı olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://www.youtube.com/channel/UCzbqv8YCrq30I5Nm1aJ3g1w/videos

Web sitesi olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://onlineuniversityforgods.wordpress.com/

Canlı [make only good and constructive movements inside of you with your mind (in the spirit), with your body, and outside of you]!

Author

21 Comments

1. Selam herkese web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 335

3. Isparta merkezden ben emin. Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 15-05-2021 09:41:42

4. Bu konu : ” İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 213

5. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-05-2021 18:14:05

6. Bu konu : ” İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 221

7. Tokat merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi valla iyi, face de paylaştım 17-05-2021 18:42:42

8. Bu konu : ” İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak ” çok güzel. Selam siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 56

9. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun 26-05-2021 15:06:59

10. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 10:13:34

11. Trabzon dan kimler var. İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak . Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , hatice – 186

12. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

13. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

14. Siirt merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, saolun 25-06-2021 00:13:31

15. Diyarbakır dan kimler var. İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak . Merhabalar sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 95

16. Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 459

18. Şırnak dan kimler var. İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak . Selamlar web siteniz cidden çok güzel, saolun , mehmet – 170

19. Bu konu : ” İnsan Yaratıcılığında İstişareler (Yaşamın Her Yerine Uygulanabilir) THE ALL’den Tanrısal Bilgi Olarak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 488

20. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link