Çoğunuzun bu mesaja inanmayacağını söyleyerek bu mesaja başlamama izin verin. Sorun değil, herkesi bu mesajın doğru olduğuna ikna etmeye çalışmıyorum. Ben sadece onu dinleyecek olanlarınızla konuşmaya çalışıyorum. Mesaj başlar:

Alınan mesaj: 27KASIM2020

İnsanlığın yeni bir aşamaya geçtiğini söylemek istiyoruz.
Bir yanda Yükseliş dediğimiz doğal ilerlemeye sahibiz, diğer yanda kötüler tarafından yaratılıp insanlığa salıverilen bu virüse sahibiz.
Bunun nedeni dünya nüfusunu azaltmak ve aynı zamanda tüm insanlığın sahip olduğu özgürlükleri sonsuza kadar inkar etmektir.
Dünya bir daha asla aynı olmayacak.
Bu virüs yok edilemez.
Aşı geliştirildiğinde yeni bir forma dönüşmesi için büyük bir özenle tasarlanmıştır.
Yani, bu virüs gelecekte insanlığın başına sonsuza kadar musallat olacak.

Ama hepsi kaybolmaz.

Yükselişin olumlu etkisi insanlığın gelişmesine ve değişmesine izin verecektir. Life Director’ların yardımıyla, bu virüsle başa çıkabilecek ve direnebilecek yeni bir insan türü tanıtılacak.
Günümüzde ne yazık ki zayıflar ve sakatlar ölecek ve bu da insanlığın yaşam beklentisini kısaltacaktır.
Gençler, yaşlıların bildiği özgürlüğün sınırlarını kabul etmeye teşvik edilecek. Ama o nesil (yaşlılar) virüs tarafından büyük ölçüde yok edilecek.
Böylece bireysel özgürlüklerin artık kabul görmeyeceği yeni bir yaşam biçimi getirilecek ve özgürlüğü ifade etmeye çalışan herkesi durdurmak için cezalandırıcı adımlar atılacaktır.
Fikir, ifade özgürlüğüne getirilen sınırlamaları sorgusuz sualsiz kabul ederek bir köleler dünyası yaratmaktır.

Yükseliş, uzun vadede bu çılgınlığa bir son verecek, ancak bu gelecekte çok uzun sürecek.
Bu arada, hareket özgürlüğü, ifade özgürlüğü ve özgürlük üzerine giderek daha fazla kısıtlama getirilecek, bahane olarak, bu virüs mutasyona uğradıkça daha fazla insanı etkileyerek daha fazla insanı etkileyerek yayılmayı önlemek için bahane gösterildi. özgürlüğün kaybedilmesi, ev dışındaki eğlenceleri düzenli olarak kapatacak ve insanların sadece internet üzerinden alışveriş yapmasına izin verecek evrensel bir organ tarafından denetlenmeli ve yiyecek ve malların teslimatı özel kuryeler kullanılarak kapıya teslim edilecektir. virüsü dışarıda tutmak için filtrelerle donatılmış özel olarak uyarlanmış minibüsler.

Tüm açık hava etkinlikleri kademeli olarak durdurulacak ve yurtdışında olduğu tespit edilen herkes uygun şekilde cezalandırılacaktır.
İşçiler evlerine yakın iş bulmak zorunda kalacak ve hastanelerde kullanılan özel kıyafetler giymek zorunda kalacaklar.
Tüm evler, kaynak tesislerinde kullanılan metal şişelerde depolanan oksijen gibi metal kaplarda evlere teslim edilecek temiz hava ile aynı atomları üretmek için karıştırılmış oksijen sağlayan filtre sistemleri ile donatılacak.
Dış hava evlerden uzak tutulacaktır.

Şu anda üretilmesi ve tanıtılması imkansız gibi görünen bu sistem, her geçen gün daha fazla insanın virüse yenik düşmesiyle memnuniyetle kabul edilecektir.
Eski veya uyumsuz evler yıkılacak ve yeni bir basit dikdörtgen blok evler tarzı getirilecek ve insanlar içinde yaşamaya zorlanacak, birçok insanın onları terk etmesine izin verilmeyecek.
İhtiyaç duyulan her şey özel kurye ile teslim edilecektir.

Tabii artık normalde insanların gittiği yerler olarak; deniz kenarı, parklar, restoranlar vb. insanlıktan arındırılacak, sadece seçilmiş bir seçkinler bu yerlerden keyif alacak.
Bu seçilmiş insanlara, genel halka açık olmayacak bir aşı enjekte edilmiş olacak ve virüs mutasyona uğradıkça, sadece seçilmiş birkaç kişiye açık olan yeni aşılar tanıtılacak.

Bundan sonra ve uzun yıllar boyunca insanlığı bekleyen kader budur.
Eninde sonunda halk ayaklanacak ve halk beton evlerinde kilitliyken, elitlerin özgürlüğü takdir etmesini sağlamak için kendilerine oynanan bir oyunu anladığında bir devrim olacak.

Bunu duyurduğumuz için üzgünüz, ancak halkın bilmeye hakkı var.
Önceden uyarılmış, önceden silahlandırılmıştır.

Kaynak: https://thegreatwhitebrotherhood.org/

Büyük beyaz kardeşlik kimlerdir:

https://thegreatwhitebrotherhood.org/about/

https://en.wikipedia.org/wiki/Great_White_Brotherhood

23 Comments

1. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inan ki güzel, saolun 21-08-2021 12:43:14

2. Yalova dan kimler var. İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj . Selam web siten vallaha billaha iyi, şukuladım , ziya – 116

3. Kilis merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-08-2021 13:07:03

4. Amasya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, saolun 21-08-2021 13:47:41

5. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun 21-08-2021 13:58:11

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 365

7. Bu konu : ” İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden mükemmel, saolun , ziya – 100

8. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 277

10. İzmir dan kimler var. İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj . Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 427

11. Şırnak merkezden ben Emine. Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler 24-08-2021 17:39:53

12. Bu konu : ” İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 450

13. Şırnak dan kimler var. İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj . Mrb siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , hatice – 217

14. Çorum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:03:11

15. Trabzon dan kimler var. İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj . Selamlar web siten vallaha iyi, saolun , memo – 181

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 484

17. Bu konu : ” İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ali – 12

18. Yalova merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-09-2021 04:06:21

19. Bayburt dan kimler var. İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 193

20. Ankara dan kimler var. İnsanın Geleceği – Büyük Beyaz Kardeşlikten bir mesaj . Merhaba siten inanılmaz mükemmel, saolun , ali – 75

Write A Comment