Conspiracy 101: Bize google maps verdiler, o olmadan navigasyon yapamayız.

Daha gençken (31 yaşındayım), haritada nerede olduğumu bulmak için bir harita okumam, çevreyi ve haritayı bir pusula ile bulmam gerekiyordu.

Google haritalarını kapatırlarsa insanlar gezinmek için ne yapardı? Tanıdığım hiç kimse harita okuyamaz… bırak bir tane satın al. Bana göre bu büyük bir problem.

Kitleler internete çok bağımlı.

Author

43 Comments

1. Hakkari dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Merhaba web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , gaye – 16

2. Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Bartın merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, tebrikler 11-07-2021 03:45:39

4. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 282

5. Tokat dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Slm web sitesi valla hayran edici, sağolun , doruk – 185

6. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 43

7. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , – 231

8. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 110

9. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

10. Kırklareli dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 141

11. merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

12. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

13. Batman dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Mrb siten inanki hayran edici, face de paylaştım , Emine – 30

14. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, sağolun 21-07-2021 16:42:46

15. Hatay dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 254

16. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 27-07-2021 01:06:55

17. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Emine – 24

18. Şanlıurfa merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 28-07-2021 06:57:26

19. Elazığ dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Merhaba sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 145

20. Edirne dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 443

21. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. Slm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 12

22. Gümüşhane merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-08-2021 10:00:38

23. Iğdır dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, saolun , ali – 395

24. Siirt dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Mrb sayfan harbiden güzel, saolun , banu – 313

25. Yalova dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Selam herkese web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 125

26. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 125

27. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 94

29. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Şanlıurfa merkezden ben ali. Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 22:02:19

31. İstanbul dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Selamın aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 157

32. Bitlis dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 331

33. Hatay dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 177

34. Sakarya merkezden ben . Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-08-2021 10:43:45

35. Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

36. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-08-2021 16:41:18

37. Bu konu : ” İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 68

38. Nevşehir dan kimler var. İnsanlar artık kağıt haritaları okuyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 127

39. Ağrı merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 05-09-2021 21:38:23

Write A Comment