Farklı dinlere, farklı görüşlere ve ilgi alanlarına sahibiz ama bunun için birbirimizi öldürmek bir aptallık eylemidir. Kendi kendini yok etme yasaklanmalıdır. Artık diktatörlük yok, farklı ulusların temsilcilerinin birleşmesi (AB, insanları birleştirmek için değil, SSCB’ye karşı durmak için yaratıldı).

Author

13 Comments

1. Bitlis dan kimler var. İnsanlar birleşmeli. Tüm sınırlar silinmelidir. Hepimiz aynı türüz. . Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, sağolun , mehmet – 334

2. Bu konu : ” İnsanlar birleşmeli. Tüm sınırlar silinmelidir. Hepimiz aynı türüz. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 1

3. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-01-2021 14:14:28

4. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, şukuladım 08-01-2021 10:40:29

5. elif yılmaz Reply

Slm siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar birleşmeli. Tüm sınırlar silinmelidir. Hepimiz aynı türüz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 289

7. Merhaba sayfa inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, şukuladım 14-01-2021 10:51:34

9. Bu konu : ” İnsanlar birleşmeli. Tüm sınırlar silinmelidir. Hepimiz aynı türüz. ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 251

10. Bu konu : ” İnsanlar birleşmeli. Tüm sınırlar silinmelidir. Hepimiz aynı türüz. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 186

11. Nevşehir dan kimler var. İnsanlar birleşmeli. Tüm sınırlar silinmelidir. Hepimiz aynı türüz. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım , memo – 177

12. Şırnak merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 03:39:12

13. Niğde merkezden ben gaye. Slm sayfanız vallaha güzel, şukuladım 03-03-2021 18:30:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link