Bu, sadece komplo konusunda değil, hemen hemen her çevrimiçi toplulukta son zamanlarda fark ettiğim basit bir şey. Matristeki ana tema, sistemi tehditlere karşı koruyacakları için herkesin düşman olabileceğidir, ancak film ve bu alıntıyı kullanan insanlar asla “neden” konusunda ayrıntıya girmezler.

Temel fikir, insanların kişisel olarak bundan fayda sağladıklarını hissederlerse sistemi savunacaklarıdır. Durumlarından rahatsızlarsa, bunun iyi bir şey olduğunu hissediyorlarsa, onlara söylenen başka bir olası gerçeğe tercih ederlerse, vs. İnsanlar her zaman “normal” olanın yanında olacaktır. Bu nedenle oyun çevrelerinde veya olası diğer topluluklarda bile mantıklı veya geçerli bir noktaya değinmenizin bir önemi yoktur. İnsanlar umursamıyor. Söylediğiniz herhangi bir şeyden önce zaten bir karar verdiler, bu yüzden söyleyeceğiniz hiçbir şey onları ikna etmeyecek. Tek hedefleri yanıldığınızı kanıtlamaktır.

Bu nedenle, burada yayınladığınız her şey, gerçekte doğru olsa bile, savunulamazsa ya da itibarını sarsma girişimleriyle donanmışsa ya görmezden gelinecektir. Sistemi olduğu gibi sevdiklerine ve onunla rahat olduklarına zaten karar verdikleri için, size karşı çıkmanın olası bir yolunu bulacaklar.

Author

12 Comments

1. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selamın aleyküm siten cidden dikkat çekici, şukuladım

3. Batman merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 17:31:01

4. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım

5. Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 06-03-2021 15:34:20

6. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-03-2021 01:02:50

7. Rize dan kimler var. İnsanlar bundan faydalanırlarsa sistemi savunmak için savaşacaklar . Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 234

8. Erzurum dan kimler var. İnsanlar bundan faydalanırlarsa sistemi savunmak için savaşacaklar . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , – 45

9. Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

10. Karaman merkezden ben ali. Slm siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 07-04-2021 19:57:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link